امروز يك شنبه  ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

«العین الاسرائیلیه» شبکه العالم می‌پردازد؛
«العین الاسرائیلیه» شبکه العالم می‌پردازد؛

مانور موشکی و پهبادی ایران زیر ذره بین رسانه‌های صهیونیستی

مشاهده ۲۶۱
۱۳۹۹/۱۱/۰۱- ۱۴:۱۷
تعداد بازدید:261
رزمایش موشکی و پهبادی گسترده ایران و عکس العمل رسانه‌های صهیونیستی به آن در این برنامه از «العین الاسرائیلیه» شبکه العالم مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پیام جمهوری اسلامی ایران به کشورهای عربی، صهیونیست ها و آمریکا با مانور موشکی و پهبادی و انعکاس گسترده تصاویر آن در رسانه‌های اسرائیلی در این برنامه از «العین الاسرائیلیه» با حضور حسن علیان، کارشناس امور اسرائیل مورد بحث قرار خواهد گرفت.

در این گفت و گو به این موضوع پرداخته می‌شود که انعکاس گسترده تصاویر مانور موشک های دوربرد، پهباد و دیگر تسلیحات ایران در رسانه‌های اسرائیلی و تحلیل کارشناسان صهیونیستی دراین زمینه، نشان از ارسال موفق پیام ایران به آنها بوده است. پیامی‌که حاکی از آمادگی نظامی‌کامل ایران در برابر هرگونه تهدید آمریکا یا صهیونیست هاست. حسن علیان در ادامه پخش بخش هایی از گزارش های این رسانه‌های صهیونیستی از نمایش قدرت نظامی ایران در حوزه موشکی و پهبادی، اشاره خواهد کرد که چگونه آنان اذعان کرده اند برخی از این پهبادها دارای برد دو هزار کیلومتری هستند و این بدان معناست که می تواند به مقرهای صهیونیست ها برسد و نیز می تواند کشتی‌های آمریکایی یا کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس را هدف قرار دهد و از این بابت دچار هراس و نگرانی شده اند. وی  در تفسیرخود، پیام های دیگر این رزمایش را برای کشورهای حوزه خلیج فارس عنوان خواهد کرد که با یکدیگر بر ضد جمهوری اسلامی ایران هم پیمان شده اند و بعضاً شیطنت هایی انجام می دهند.

برنامه«العین الاسرائیلیه» به تهیه کنندگی محمد پیشگر و اجرای حنان ضیا، تهیه شده در دفتر بیروت شبکه العالم، یکم بهمن ماه ساعت 21 به وقت تهران از آنتن العالم پخش خواهد شد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما