امروز يك شنبه  ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

مخاطبان کانال اردوی شبکه سحر به «دیدار در مراکان» می روند

مشاهده ۲۶۹
۱۳۹۹/۱۱/۰۱- ۱۴:۱۸
مستند «دیدار در مراکان» حیات و حش و گونه‌های جانوری مراکان و اقع در استان آذربایجان غربی را به دوستداران طبیعت در کانال اردوی شبکه سحر معرفی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، حیات وحش و گونه‌های منحصر به فرد حیواناتی از جمله کل، بز، قوچ و میش در منطقه مراکان واقع در شمال شرقی آذربایجان غربی که به لحاظ طبیعت و حیات وحش یکی از غنی ترین استان‌ها محسوب می‌شود ،در مستندی با نام «دیدار در مراکان» از کانال اردوی شبکه سحر پخش خواهد شد. این مستند ضمن معرفی تنوع زیستی، جانوری و گیاهی بی نظیر و منحصر به فرد منطقه مراکان، زنگ هشدار را به کسانی که به تخریب محیط زیست و شکار جانوران می‌پردازند و باعث نابودی نسل گونه‌های کمیاب جانوری می‌شوند، به صدا در می آورد. به تصویر کشیدن عظمت خالق در خلقت گونه‌های جانوری و طبیعت بکر و زیبا از اهداف اصلی این مستند به‌شمار می‌آید.

مستند «دیدار در مراکان» به تهیه کنندگی و کارگردانی رضا محمدپور و تحقیق و پژوهش رضا حکمت پور و رضا محمدپور در سیمای مرکز آذربایجان غربی تولید و به همت بهزاد بدلی به زبان اردو ترجمه شده است. زمان پخش این مستند یکم بهمن ساعت 18:30 به مدت 40 دقیقه از کانال اردوی شبکه سحر خواهد بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما