امروز شنبه  ۹ اسفند ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

تدارک گسترده رادیو معارف برای گرامیداشت فجر انقلاب

مشاهده ۹۱
۱۳۹۹/۱۱/۰۸- ۱۳:۴۰
شبکه رادیویی معارف برای گرامیداشت چهل و دومین بهار انقلاب، 25 عنوان برنامه را در 213 قسمت تدارک دیده که به سمع مخاطبان می رساند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه‌ های دهه فجر رادیو معارف سعی شده در قالب ها و ساختار های مختلف، به سلائق متنوع مخاطبان پاسخ داده شود.

ویژه برنامه«عطر بهاران» هر  روز به صورت زنده از ساعت 9:30 با بخشهای مختلف پخش می‌شود. این برنامه با حضور حضرات آیات سید احمد خاتمی مسعودی خمینی و اعرافی و حجت الاسلام والمسلمین لک زایی و همچنین مسئولان، دستاورهای انقلاب در زمینه‌های گوناگون را تشریح می‌کند.

برنامه« افلاکیان» در دهه فجر شخصیت های طراز اول انقلاب اسلامی از جمله آیت الله خزعلی،‌ آیت الله گلپایگانی، آیت الله شهید ربانی شیرازی و .. را معرفی می‌کند.

برنامه«یار مهربان» با معرفی کتب مرتبط با انقلاب اسلامی، به تبیین زندگی  و مسائل قبل از انقلاب و اوائل پیروزی انقلاب اسلامی می‌پردازد.

رادیو معارف در برنامه«نقد و نظر» مبانی فکری و اندیشه‌های انقلابی مرحوم آیت الله مصباح یزدی را بررسی می‌کند.

برنامه«روایت کتاب» و برنامه«باغ تماشا» به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین بهار انقلاب، با پخش نمایش و روایت های نمایشی با محور زندگی شهداء و .. .. مهمان مخاطبان می‌شود.

همچنین مستند رادیویی«خط پایان» نقاط ذلت و عزت قبل و بعد از انقلاب را بازگو می‌کند که هر روز ساعت 8:40 از رادیو معارف پخش می‌شود.

رادیو معارف در این ایام با پخش سخنان حضرت امام خمینی(ره) در برنامه«حدیث آفتاب» هر روز ساعت 13 شنوندگان را همراهی می‌کند.

گفتنی است برنامه«پرسمان انقلاب» رادیو معارف، بیان کننده سوالات مخاطبان و بیان بهترین پاسخ از سوی کارشناسان  است که در طول سال در خدمت شنوندگان رادیو معارف است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما