امروز يك شنبه  ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

مدیر شبکه مستند:
مدیر شبکه مستند:

برنامه‌های پرمخاطب رادیو مستند می‌شوند

مشاهده ۲۰۶
۱۳۹۹/۱۱/۰۸- ۱۴:۲۳
تعداد بازدید:206
مدیر شبکه مستند در آیین تجلیل از بیوک میرزایی بازیگر و پیشکسوت صدا با تاکید بر ادامه همکاریهای مشترک معاونت صدا و این شبکه گفت: برنامه‌های پرمخاطب رادیو مستند می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیر شبکه مستند در مراسم تجلیل از بیوک میرزایی، بازیگر پیشکسوت رادیو، تلویزیون، تئاترو سینما با اشاره به  تولید و پخش مستند پرتره بیوک میرزایی  با نام «داستان بیوک» گفت: کارهایی که درباره هنرمندان رادیو و دوبله در شبکه ساخته می‌شود، از  برنامه‌های پربیینده ماست و بازتاب زیادی دارد چون مردم آنها را دوست دارند. برای ما هم ساخت چنین فیلم‌هایی مهم است و پیگیری می‌کنیم.

محسن یزدی از ادامه‌دار بودن این مستندها خبر داد و گفت: برنامه‌هایی که در رادیو پرمخاطب‌ هستند، تبدیل به مستند می‌شوند؛ این کارها دیده هم می‌شود و برای مخاطب بسیار جذاب است. وی در پایان خطاب به بیوک میرزایی گفت: هنرمند صادق، محبوب مردم است و آقای میرزایی از جمله کسانی است که مردم او را دوست دارند و برای ایشان احترام قائلند.

مجموعه مستندهای دوبله و صدا ماندنی و ارزشمند است

در ادامه این نشست بیوک میرزایی با قدردانی از شبکه مستند برای ساخت مستند پرتره هنرمندان دوبله و صدا گفت: باید به شبکه مستند و مدیر آن برای این نوع نگاه تبریک گفت؛ این نوع کارها ماندنی است و هرچه قدر تاریخش بگذرد، ارزشمندتر می‌شود.

این فیلم ذهنیت مردم را تغییر می دهد

در ادامه این نشست ابوالفضل توکلی تهیه کننده و کارگردان «داستان بیوک»  هم درباره ساخت این مستند گفت: فکر می‌کنم خیلی از مردم ذهنیت دیگری نسبت به آقای میرزایی داشتند اما ساخت این فیلم کمک کرد تا مردم بدانند که ایشان  در کارهای فاخر حضور داشتند، اهل مطالعه‌ هستند و ...

وی افزود: بازخوردهای این فیلم مستند در فضای مجازی بسیار خوب بود و خیلی‌ها برایش پست گذاشته بودند. قطعا این موضوع به دلیل محبوبیت آقای میرزایی است.

توکلی درباره ایفای نقش بیوک میرزایی در سریال «جشن سربرون» گفت: در سریال سربرون تصمیم گرفتیم صحنه‌ای از آقای میرزایی را بگذاریم که ایشان کشته می‌شود. بازیگران معمولا در چنین مواقعی  در اتاقی منتظر می مانند تا نوبت ضبط آنها برسد، اما جالب است بدانید که  آقای میرزایی بر خلاف جوانها تمام این مدت را کنار عوامل  حضور داشت تا نوبت ضبطشان برسد. 

در پایان این مراسم  مدیر شبکه مستند با اهدای تندیس از بیوک میرزایی تجلیل کرد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما