امروز چهارشنبه  ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

جشن«میلاد عدالت»در شبکه باران

مشاهده ۵۳
۱۳۹۹/۱۲/۰۵- ۱۳:۲۷
رادیو گیلان با ویژه برنامه«میلاد عدالت» در روز میلاد حضرت علی (ع) شنوندگان خود را همراهی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «میلاد عدالت» به الگو برداری از زندگی و سیره حضرت علی (ع) برای پدر امروزی می‌پردازد.  این برنامه با معرفی جذابیتهای زندگی دینی برگرفته از سیره حضرت علی (ع) به ترغیب جامعه به تبعیت از روش و منش امامان معصوم (ع) می‌پردازد. پیام تلفنی،پیامک ،گزارش ،گفتگوی کارشناسی ، موسیقی باکلام و بی کلام، ارتباط زنده با مراکز دیگر بخشهای مختلف این برنامه را تشکیل می دهد.

شنوندگان رادیو گیلان می توانند روز پنجشنبه 7 اسفند از ساعت 17 به مدت 120 دقیقه این برنامه را دنبال کنند. تهیه کننده این برنامه سید رضا سید دانش است. میلاد غیود ، سیده فاطمه جلال موسوی  از گویندگان این برنامه هستند. محمدنبی نوروزی نویسنده و داریوش محمدی گزارشگر  این برنامه اند.

ویژه برنامه «سایه سر»نیز  روز پنجشنبه ازساعت 10 به صورت زنده به مدت120دقیقه با  آیتم های متنوع  لحظات مفرحی برای شنوندگان خود فراهم می آورد. پیامک، پیام تلفنی، گزارش،گفتگوی کارشناسی، موسیقی با کلام و بی کلام، بسته‌های صوتی بخشهای مختلف این برنامه است.

تهیه کننده این برنامه فرهاد بیانی فر، گویندگان آن  سید احمد قدسی،زهرا معادی، صدابردار برنامه  الهام یگانه ، نویسنده آن  محمد نبی نوروزی و  گزارشگران آن  مریم شیرزاد و داریوش محمدی هستند.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما