امروز يك شنبه  ۵ بهمن ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

عیادت مدیران رسانه ملی از هنرمند پیشکسوت/محب اهری: در سخت ترین شرایط مردم را خنداندیم

مشاهده ۱۴۱۴
۱۳۹۷/۱۰/۰۵- ۱۰:۱۹

مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما به نمایندگی از رئیس رسانه ملی از «حسین محب اهری» هنرمند پیشکسوت عیادت کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما به نمایندگی از دکتر علی عسکری بعد از ظهر امروز چهارشنبه ۵ دی ماه با حضور در منزل حسین محب اهری از این هنرمند پیشکسوت که مدتی درگیر بیماری است، عیادت کرد.

در این دیدار صمیمانه که حمید خواجه نژاد مدیر روابط عمومی سیما نیز حضور داشت حسین محب اهری به مرور خاطرات همکاری خود با سازمان صداوسیما پرداخت و گفت: از سال ۵۸ با رسانه ملی همکاری داشته ام و بابت این سال ها خوشحالم. روزهایی بود که ما از صبح تا ۱۱ شب کار می‌کردیم که اتفاقا همزمان با بمباران سالهای جنگ تحمیلی بود و در میانه کار، زیر راه پله‌ها  پناه میگرفتیم.
وی افزود : آن سالها در میان صدای آژیر خطر و نگرانی بابت اصابت موشک باید برنامه ضبط می‌کردیم تا مردم کشورمان و مخصوصا بچه‌ها را شاد کنیم که در آن مقطع کار دشواری بود.
محب اهری ضمن تشکر از کیانوش عیاری که از او برای حضور در سریال ۸۷ متر دعوت کرده است ، عنوان داشت: من تا به حال در بیش از ۲۰۰ فیلم و سریال حضور داشته ام و الان هم با این وضع جسمی افتخار حضور در سریال کیانوش عیاری را دارم و علاوه بر این با برنامه  صبح جمعه رادیو ایران هم همکاری می‌کنم. 
وی با بیان اینکه پیشنهاد می‌کنم صدا و سیما یک خانه هنرمندان بویژه برای هنرمندان پیشکسوت راه بیاندازد افزود: زمانی که یک برنامه از تلویزیون پخش می‌شود دست کم ۲۰ میلیون نفر مخاطب آن هستند و این موضوع اصلا قابل مقایسه با تئاتر و سینما نیست و امیدوارم راه اندازی خانه هنرمندان صدا و سیما بتواند محلی برای حمایت بیشتر از هنرمندان این صنف باشد.
در پایان این دیدار رنجبران از خداوند برای این هنرمند پیشکسوت آرزوی سلامتی کرد و گفت: قطعا مردم برای سلامتی شما دعا می‌کنند و فراموش نخواهند کرد که هنرمندانی نظیر شما چه خدمات ارزنده ای در مقاطع سخت و حساس داشته اید.
انتهای پیام/

ویدئوها

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما