امروز جمعه  ۱۵ آذر ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

معاون منابع مالی و سرمایه انسانی رسانه ملی در مشهد

تاکید بر لزوم کار جهادی در صدا و سیما

مشاهده ۲۸۰
۱۳۹۷/۱۰/۱۷- ۱۳:۲۸
تعداد بازدید:280
معاون منابع مالی و سرمایه انسانی رسانه ملی در مشهد

تاکید بر لزوم کار جهادی در صدا و سیما

معاون منابع مالی و سرمایه انسانی رسانه ملی گفت: با توجه به تکلیفی که بر عهده این سازمان است و با منابع مالی موجود، باید کار جهادی کرد.

 خبرگزاری صدا و سیما خبرداد: احمد شهریاری امروز در جلسه شورای مدیران معاونت مالی سازمان صدا و سیما با معاونان و مدیران مرکز خراسان رضوی در مشهد افزود: مراقبت از داشته‌های موجود و صرفه جویی در هزینه‌ها برای اداره صدا و سیما، ضروری است.
 وی با اشاره به کسری بودجه حدود 3 هزار میلیارد تومانی این سازمان گفت:  در بودجه سال آینده کشور فقط نیمی از هزینه‌های سازمان صدا و سیما در نظر گرفته شده است.
معاون منابع مالی و سرمایه انسانی رسانه ملی گفت: با وجود محدود بودن منابع مالی در این سازمان، هم اکنون 50  سریال جذاب ، تولید شده و آماده پخش است که به مرور روی آنتن صدا و سیما خواهد رفت.
محسن نصرپور مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی هم در ابتدای جلسه با بیان مجموعه‌ای از دغدغه‌ها و مشکلات مالی این مرکز، تخصیص اعتبارات بیشتر به ویژه برای نوسازی و تهیه تجهیزات فنی، بهبود شرایط کارکنان، نوسازی مراکز فرستنده و تامین نقدینگی صدا و سیمای خراسان رضوی را خواستار شد.
بیان توانمندی‌ها و انواع تولیدات تلویزیونی خبری و رادیویی و ضرورت تامین مالی برای جذب نیروهای متخصص از درخواست های جمعی از معاونان مرکز خراسان رضوی از معاون مالی صدا و سیما در این جلسه بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما