امروز پنج شنبه  ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

صدا‌و‌سیمای گلستان معرف توانمندی‌های شهرستان علی آباد

مشاهده ۱۵۵
۱۳۹۷/۱۰/۱۹- ۱۲:۱۸

صدا‌و‌سیمای گلستان معرف توانمندی‌های شهرستان علی آباد

فرماندار شهرستان علی آباد درخصوص سیاست‌های اجرایی شهرستان علی آباد با مدیرکل صدا‏و‌سیمای استان گلستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، منتظر حجت پیشرفت و توسعه استان را یکی از مهمترین اهداف رسانه استانی عنوان کرد و گفت: رسانه استانی همواره تلاش کرده تا برای توسعه همه جانبه استان در بخش‌های مختلف قدم بردارد و در این راه توجه به شهرستانها را در سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده است. وی  در ادامه بر آمادگی کامل صداوسیما برای بیان بیش از پیش ظرفیتها، استعدادها و توانمندی‌های این شهرستان در حوزه‌های مختلف تأکید کرد.

مدیرکل مرکز در پایان با اشاره به اینکه صدا و سیما در زمینه ایجاد همگرایی در بین آحاد جامعه نقش مهمی ایفا می‌کند، گفت: باید با حداکثر توان نسبت به هم گرایی تلاش کرده و جلوی موضوعاتی که سبب هرگونه واگرایی می‌شود، را بگیریم. در ادامه این نشست فرماندار علی آباد کتول گفت : امروز رسانه استانی  با نگرشی هدفمند و حرفه ای، به توسعه و پیشرفت در شهرستان‌ها کمک می‌کند.

هدایتی از همکاری و همراهی رسانه استانی در انعکاس فعالیت‌های این شهرستان در زمینه‌های مختلف اجتماعی، مذهبی قدردانی کرد و گفت: نقش صدا و سیما، مردم‌محوری و رسالت آن پیگیری مطالبات مردمی است و توانمندی‌ها و ظرفیتهای این شهرستان به مدد صدا‌و‌سیمای مرکز گلستان معرفی شده است.

وی در پایان با بیان اینکه رسانه و اصحاب رسانه می توانند جامعه را به سمت امیدبخشی و آگاهی بخشی پیش ببرند، خواستار توجه خاص صدا و سیما به این شهرستان شد.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما