امروز چهارشنبه  ۵ تير ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

آدینه این هفته همراه با «رقص شیطان» در شبکه افق

مشاهده ۲۰۶
۱۳۹۷/۱۰/۱۹- ۱۳:۵۲

آدینه این هفته همراه با «رقص شیطان» در شبکه افق

فیلم سینمایی «رقص شیطان» از ساخته‌های اسماعیل براری، جمعه این هفته از شبکه افق پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فیلم سینمایی «رقص شیطان» از ساخته‌های اسماعیل براری، برای پخش از شبکه افق در آخرین روز این هفته در نظر گرفته شده است.

این فیلم سینمایی روایتگر داستان نسبتا پیچیده ای است؛ سرگرد هاشمی از نیروهای ویژه آگاهی مأمور رسیدگی به چند پرونده ترور می‌شود، او درگیر پرونده‌ای است که مطلع شده تعدادی از خرابکاران قصد منفجر کردن بمبی را در مراسم برگزاری یک اجلاس بین المللی دارند. سرگرد هاشمی و ستوان عزیزی رهبر گروه خرابکار را شناسایی می‌کند و فکر می‌کنند که او کشته شده، اما سرگرد هاشمی‌ با دیدن فیلمی از دوربین مخفی فرودگاه به زنده بودن رهبر گروه خرابکار پی می‌برد. سرانجام پس از درگیری‌های زیاد و از بین بردن تعداد زیادی از گروه خرابکاران، سرگرد هاشمی و رهبر گروه در نزدیکی محل اجرای اجلاس درگیر می‌شوند اما بالاخره سرگرد هاشمی از انفجار بمب جلوگیری می‌کند.

ابوالفضل پورعرب، عاطفه رضوی، جمشید جهان زاده، حسین راضی، قاسم زارع، علیرضا اوسیوند، بیژن بنفشه خواه، لیدا عباسی و حمید لولایی، بازیگران «رقص شیطان» هستند. این فیلم سینمایی سال 1379 ساخته شده و در جشنواره‌های مختلفی حضور داشته است. «رقص شیطان» آدینه این هفته ساعت 18:30، از شبکه افق پخش می‌شود و تکرار آن هم ساعت 8:00 روز بعد خواهد بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما