امروز چهارشنبه  ۵ تير ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

کنایه ام صرفا به گزارشگر بود

مشاهده ۲۱۴
۱۳۹۷/۱۰/۱۹- ۱۴:۴۸

کنایه ام صرفا به گزارشگر بود

علی انصاریان مجری برنامه «ورزشگاه»، با انتشار ویدئویی در فضای مجازی نسبت به حواشی ایجاد شده و برخی از سوءبرداشت ها و سوءتفاهمات به‌وجود آمده در برنامه «ورزشگاه» عذر خواهی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی علی انصاریان، مجری برنامه زنده تلویزیونی «ورزشگاه» شب گذشته با کنایه و انتقاد از گزارشگر افغاستانی که درباره تاخیر در پخش بازی فوتبال ایران – یمن از تلویزیون ایران اظهار نظر کرده بود، نسبت به این موضوع در برنامه واکنش نشان داد که متاسفانه این مطلب از سوی رسانه‌ها و فضای مجازی با حواشی و سوء‌تفاهم‌های بسیاری روبرو شده است.

او گفت: شب گذشته من در برنامه "ورزشگاه" نسبت به اظهار نظر گزارشگر واکنش نشان دادم.متاسفانه این موضوع دستخوش سوءتفاهم و برداشت‌های اشتباهی از اظهارات من در رسانه‌ها و فضای مجازی شده است.

اوبا بیان اینکه باید بپذیریم که هر سازمان و نهادی قوانین خاص خود را در پخش برنامه زنده، داشته و دارد که آن به تدابیر و تصمیمات مدیران ارشد باز می‌گردد گفت:هدف من صرفا کنایه به گزارشگر بود که چرا در این‌باره اظهار نظر کرده است.

انصاریان تأکید کرد: لازم می‌دانم با قاطعیت تمام بگویم، هدف من خدای نکرده تحقیر و توهین نسبت به کشور همسایه و دوستان افغاستانی نبوده و نخواهد بود و با کمال شجاعت و جرات از تمامی دوستان افغاستانی در صورت ناراحتی عذرخواهی می‌کنم.نکته اصلی این است که سخنم و حرفم، صرفا درباره جواب به گزارشگر بوده و هست.

پژمان ماندگاری تهیه کننده برنامه ورزشی ورزشگاه نیز با بیان اینکه تمام برنامه‌های روز دنیا بخصوص رشته فوتبال، مجریان خود را از ستاره بازنشسته همان رشته ورزشی انتخاب می‌کنند افزود:در واقع یک فرد فوتبالی که توان اجرا داشته باشد را برمی‌گزینند و یک مجری را در کنار او قرار می‌دهند تا بحث و گفت‌وگوی تخصصی انجام دهند؛ بنابراین ما هم در این برنامه علی انصاریان که سابقه اجرا و علاقه به این کار دارد را بعد از گرفتن تست، انتخاب کردیم.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما