امروز جمعه  ۴ بهمن ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

بعداز ظهر پخش دومین بازی تیم ملی فوتبال ایران در جام آسیا از رسانه ملی

مشاهده ۵۰۴
۱۳۹۷/۱۰/۲۲- ۰۸:۵۳
مسابقه «ایران –ویتنام»، شنبه 22 دی، به صورت زنده تقدیم فوتبال‌دوستان از شبکه سه سیما و رادیو ورزش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ، دومین مسابقه تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های 2019 آسیا مقابل تیم ویتنام است که امروز ساعت 14:30برگزار می‌شود. این مسابقه در برنامه "آسیا 2019" به طور زنده روی آنتن می‌رود. این برنامه از ساعت 13:45امروز آغاز می‌شود و مانند برنامه پیشین با بخش‌های جذاب مخاطبان را به تماشای این رقابت دعوت می‌کند. محمد حسین میثاقی مجری برنامه "آسیا 2019" هم با ارائه ااطلاعات تکمیلی و ارتباط مستقیم با گزارشگر مسابقه که محمدرضا احمدی است پیش و بعد از بازی با بازیکنان و مسئولان تیم گفت‌وگو خواهند کرد. این برنامه به تهیه‌کنندگی مهدی‌هاشمی‌کاری از گروه ورزش شبکه سه سیماست که مسابقات تیم ملی و بازی‌های مهم این دوره از مسابقات جام ملت های 2019 آسیا را روی آنتن می‌برد.

جام آسیایی روی انتن رادیو ورزش

در برنامه «جام آسیایی» از رادیو ورزش نیز به طور مستقیم گزارش بازی را روی آنتن می‌برد. این برنامه به تهیه کنندگی سید مسعود نجات ضمن گزارش بازی به تحلیل آن با حضور کارشناسان می‌پردازد. بیژن ذوالفقار نسب، کوروش برمک و محمدفغانی در لابلای گزارش علی اکبر ارمنده کارشناسی برنامه را عهده دارشده اند.

تحلیل مسابقه روی امواج رادیو تهران

 در رادیو نیز ویژه برنامه «تهران ورزشی» با تحلیل فنی بازی امروز تیم ملی فوتبال کشورمان در مصاف با ویتنام از ساعت 14:15دقیقه تقدیم حضور علاقه‌مندان می‌شود. همچنین امروز محمد نصرتی، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان و مربی کنونی فوتبال در این دورهمی مهمان برنامه هستند. گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگاران و کارشناسان، اطلاع‌رسانی از آخرین اوضاع و احوال بازیکنان، حال و هوای حاکم بر بازی‌ و حواشی از دیگر بخش‌های این ویژه برنامه است. در ویژه برنامه «تهران ورزشی» محمدهادی نه برادر، تهیه کننده و محمد میر، کارشناس مجری با ارائه اخبار مهم مربوط به جام ملت ها همراه شما مخاطبان خواهند بود.

شیما هم امروز فوتبالی می‌شود

تلویزیون تعاملی شیما نیز به طور مستقیم این بازی را پخش می‌کند.

بازی تیم‌های ملی ایران و ویتنام در ورزشگاه آل نهیان، ابوظبی امارات متحده عربی برگزار می‌شود و هموطنان بسیاری برای تماشای این بازی راهی استادیوم شده‌اند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما