امروز دوشنبه  ۳۱ تير ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

در بازدید نمایندگان مجلس از شبکه پرس تی وی مطرح شد:

لزوم حمایت بی‌کم و کاست مجلس از شبکه‌های برون‌مرزی

مشاهده ۱۲۱
۱۳۹۷/۱۰/۲۲- ۱۳:۲۴
تعداد بازدید:121
در بازدید نمایندگان مجلس از شبکه پرس تی وی مطرح شد:

لزوم حمایت بی‌کم و کاست مجلس از شبکه‌های برون‌مرزی

نمایندگان مجلس ضمن بازدید از شبکه‌های برون‌مرزی بر لزوم حمایت همه جانبه از فعالیت‌ها و توسعه این شبکه‌ها باهدف پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی در فراسوی مرزها تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی بهروز نعمتی، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و سید ناصر موسوی لاریگانی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در دیدار با پیمان جبلی، معاون برون مرزی صدا و سیما، عملکرد شبکه‌های برون مرزی را خالصانه و زینب وار خواندند و بر لزوم حمایت همه جانبه از فعالیت‌ها و توسعه این شبکه‌ها باهدف پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی در فراسوی مرزها تاکید کردند.

سید ناصر موسوی لاریگانی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در این نشست گفت: شاید عده‌ای از مسئولان اطلاعات کافی درخصوص فعالیت‌های معاونت برون مرزی صداوسیما ندارند و آن‌چنان که باید و شاید از اهمیت و وسعت فعالیت‌های شبکه‌های برون مرزی آگاه نباشند ولی ما به خوبی می‌دانیم که رسالتی که بخش برون‌مرزی رسانه ملی بر عهده دارد بسیار ارزشمند و سنگین است و البته وظیفه ما به عنوان مجلس و قانونگذار نیز حمایت بی‌کم و کاست از این عزیزان است.

وی افزود: معاونت و شبکه‌های برون مرزی، تریبون نظام مقدس جمهوری اسلامی و به تعبیری پیشانی این نظام‌اند و با فعالیت های تبلیغی و فرهنگی که در سرتاسر جهان دارند، می‌توانند اقتدار و جایگاه واقعی نظام را برای کشورهای دوست و ملت‌هایی که دوستدار واقعی اهداف انقلابند، به خوبی تبیین کنند و تاثیرگذار باشند.

بهروز نعمتی، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی نیز ارتباط مستمر بین مجلس و معاونت برون مرزی رسانه ملی را یکی از راه‌های رسیدن به اهداف مشترک عنوان کرد و افزود: بی‌شک شبکه‌های برون مرزی در صدور اهداف انقلاب و نظام به خوبی عمل کرده‌اند و می‌دانم که این کار خالصانه و زینب‌وار است و مطمئنا می‌توانند اثرگذاری خوبی برای نظام داشته باشند.

همچنین معاون برون‌مرزی رسانه ملی، در این جلسه از شبکه‌های برون مرزی به عنوان یکی از ظرفیت‌های توانای جمهوری اسلامی یاد کرد و افزود: همکاران ما در معاونت برون مرزی در انجام رسالتی که بر عهده دارند و در رسانه‌ای کردن اهداف، سیاست‌ها و اقتدار و داشته‌های نظام تمام تلاش خود را معطوف این هدف والا کرده‌اند.

معاون برون‌مرزی صداوسیما، با اشاره به جدی بودن نبرد تمام عیار رسانه‌ای در خارج از مرزها، گفت: در این رقابت بزرگ رسانه‌ای شبکه‌های برون‌مرزی به معنای واقعی کلمه به عنوان رسانه‌های نماینده جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کنند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما