امروز جمعه  ۱۵ آذر ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

رقابت تنگاتنگ آی فیلم با شبکه‌های مطرح عربی

مشاهده ۲۰۰
۱۳۹۷/۱۰/۲۲- ۱۳:۲۵

رقابت تنگاتنگ آی فیلم با شبکه‌های مطرح عربی

ولید درویش، کارگردان سینما و نماینده مجلس سوریه و میهمان ویژه جشنواره مردمی عمار در حاشیه برگزاری این جشنواره در دیدار بامدیر کانال عربی شبکه آی‌فیلم، باز اعلام آمادگی هنرمندان سوری برای همکاری هر چه بیشتر با این شبکه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، کیوان‌ نژاد سیفی، مدیر کانال عربی آی‌فیلم در دیدار با ولید درویش گفت: از آنجایی‌که ما در گذشته نیز با هنرمندان و رسانه‌های سوری فعالیت‌های مشترک رسانه‌ای داشته‌ایم، در نظر داریم به‌منظور همکاری در دوبله سریال‌های آی‌فیلم، تولید برنامه و تهیه گزارش‌های مربوط به برنامه‌ها، تعامل بیشتری با رسانه‌های سوری داشته باشیم.

ولید درویش نیز از تعداد بالای بینندگان و طرفداران کانال آی فیلم عربی در سوریه خبر داد و گفت: کانال آی فیلم عربی در سوریه بینندگان بالایی دارد و به خصوص در ماه رمضان به دلیل دوبله خوب سریال‌هایی که پخش می‌کند، رقابت تنگاتنگی به لحاظ بیننده با شبکه‌های مطرحی همچون «سوریه الدراما» دارد.

وی افزود: آی فیلم توانسته با تنوع پخش در سریال‌های خود طرفداران خودش را جذب کند و تا جایی که من اطلاع دارم سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی‌ با موضوعات تاریخی و مذهبی این کانال مثل یوسف پیامبر و ملک سلیمان، بینندگان بیشتری را  جلب کرده است.

درویش از اشتراکات فرهنگی مذهبی دو کشور یاد کرد و گفت: کانال آی‌فیلم عربی با نمایش فیلم و سریال‌های خود توانسته در نزدیک کردن فرهنگ‌های دو کشور موفق عمل کند و گواه این ماجرا بینندگان بالای این کانال است؛ البته علاوه بر نمایش فیلم و سریال، برنامه‌های دیگری مانند آشپزی و آموزش غذاهای سوری، شامی و بالعکس ایرانی و نشان دادن جاذبه‌های گردشگری هر دو کشور می‌تواند به این امر عمق بیشتری دهد.

نماینده مجلس سوریه به اهمیت تبلیغات اشاره کرد و توضیح داد: اگر چه آی‌فیلم عربی از بینندگان بالایی برخوردار است اما برای ارتقای هر چه بیشتر، حضور میدانی و پویاتر راهگشا خواهد بود.

در ادامه ولید درویش با بازدید از استودیوهای شبکه آی فیلم، از نزدیک با تجهیزات و امکانات این شبکه آشنا شد و اظهار امیدواری کرد که با تهیه برنامه‌های مشترک بین دو کشور، این دوستی عمق بیشتری پیدا کند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما