امروز چهارشنبه  ۲۵ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

قدر دانی از پوشش بازی‌های المپیک جوانان 2018

مشاهده ۴۰۳
۱۳۹۷/۱۰/۲۹- ۱۴:۴۸
رئیس کمیته ملی المپیک در نامه‌ای به رئیس رسانه ملی از پوشش رسانه‌ای مطلوب سومین دوره بازی‌های المپیک جوانان 2018 قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی در این نامه با بیان اهمیت کارکردهای رسانه خصوصا رسانه ملی نوشته است: این کارکرد در جامعه امروز فراتر از هر زمان دیگری محسوس است چراکه روشنگری، اخلاق محوری، عدالت نگری، مردم گرایی، حقیقت جویی و نشاط آفرینی از رسالت های اصلی جامعه خبری است و همین امر مسئولیت مدیران، سردبیران و فعالان این عرصه را دو چندان می‌کند.

وی در این نامه خطاب به ریاست سازمان صداوسیما نوشته است: بی‌تردید رسانه ملی با تأکید بر حفظ منافع ملی و ارزش های اسلامی‌با ارائه گزارش‌های خبری و تصویری افتخار افرینی‌های ورزشکاران این مرزوبوم در عرصه بین المللی؛ ضمن افزایش انسجام و غرور ملی سهم بسزایی در کسب توفیق دلیرمردان و شیرزنان ایران عزیز و ایجاد نشاط اجتماعی بین مردم دارد که شایسته سپاس و قدردانی است. ضمن قدرشناسی از حمایت‌های جنابعالی، از تلاش‌های رسانه ملی برای پوشش خبری و تصویری افتخارآفرینی‌های سومین دوره از بازی‌های المپیک جوانان 2018و زحمات خستگی ناپذیر گروه خبری اعزامی‌به بوینس آیرس سپاسگزارم.  

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما