امروز يك شنبه  ۶ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

نگاه عمیق ورزشگاه به خارج از گود

مشاهده ۶۳۵
۱۳۹۷/۱۱/۰۲- ۱۲:۰۵
تهیه‌کننده «ورزشگاه» از پخش حواشی مسابقات و اتفاقات جالب و جذاب بازی‌ها از نگاه ورزش‌دوستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ پژمان ماندگاری تهیه کننده «ورزشگاه» با بیان اینکه هدف این برنامه رقابت با برنامه‌های ورزشی شبکه‌های دیگر نیست گفت: این شبکه‌ها با پخش بازی‌ها به صورت تخصصی‌تر به مسابقات نگاه می‌کنند و به آنالیز بازی‌ها و به بحث داوری مسابقات و خیلی اتفاقات دیگر می‌پردازند.

تهیه‌کننده «ورزشگاه» از پخش حواشی مسابقات و اتفاقات جالب و جذاب بازی‌ها از نگاه ورزش‌دوستان خبر داد وگفت: ما در این برنامه به جای آنالیز تخصصی بازی‌ها نگاهمان بیشتر به خارج از گود است.

وی در خصوص میهمان‌هایی که در برنامه حضور پیدا می‌کنند نیز گفت: ما به این سمت رفتیم که تا حدودی غیرتخصصی، عام‌تر و اجتماعی‌تر مسابقات فوتبال را ببینیم و سعی کردیم با دعوت از میهمان‌های خاص برنامه‌مان را متفاوت کنیم.

تهیه کننده «ورزشگاه» در خصوص چگونگی انتخاب علی انصاریان بازیکن سابق باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال، به عنوان مجری اظهار داشت: در حال حاضر در برنامه‌های ورزشی و خصوصا فوتبالی روز دنیا، یک چهره فوتبالی که قابلیت اجرا داشته باشد را انتخاب می‌کنند. او در مورد اینکه انصاریان برای اجرای یک برنامه زنده، دوره‌ها یا کلاس‌های خاصی گذارنده است یا خیر نیز افزود: علی انصاریان چون علاقه‌مندی خاصی به حوزه بازیگری و اجرا داشته، کلاس‌هایی مثل فن بیان و... را گذرانده‌ است، از طرف دیگر ما در برنامه «ورزشگاه» یک تیم تحریریه از دوستان نویسنده و فعال در حوزه‌های ورزشی، اجتماعی و... داریم که سوالات اصلی هر قسمت را طراحی می‌کنند و براساس آن سوالات جلو می‌روند و پلاتوهای مجری را می‌نویسند.

وی در خصوص بازخوردهایی که تا به اینجا از پخش ویژه برنامه «ورزشگاه» برای جام ملت‌های آسیا گرفته نیز گفت: با توجه به اینکه ما پیش تولید برنامه‌امان را با تاخیر شروع کردیم، اما از بازخوردهایی که داشتیم راضی‌ام، بعد از چهار روز از پخش برنامه، برنامه‌ «ورزشگاه» انعکاس خبری خوبی داشت.

ماندگاری با اشاره به انعکاس برنامه در رسانه‌ها افزود: یک سری دوستان نقد مثبت داشتند و بعضی دیگر از دوستان نقد منفی. ما از نقطه نظرات آن‌ها استفاده می‌کنیم، ولی نکته مهم این است که یک برنامه تلویزیونی اگر دیده نشود، هیچ نقدی راجع به آن نمی‌نویسند. این نشان می‌دهد «ورزشگاه» جایگاه خوبی داشته و مردم هم راجع به آن صحبت می‌کردند. این تهیه کننده درباره اینکه پخش این برنامه تا چه زمانی ادامه دارد هم گفت: پیش بینی ما این است که تا فینال جام‌جهانی هر شب پخش داشته باشیم، انشالله اگر ایران به فینال برسد، سعی می‌کنیم بعد از بازگشت بازیکنان به ایران، سه برنامه با حضور ملی‌پوشان و مربیان تیم ملی داشته باشیم.

ایران اگر فینالیست شود تا پانزدهم بهمن، برنامه داریم و در غیر این صورت تا دوازدهم بهمن و بعد از آن هم به‌ مانند گذشته هفته‌ای یک برنامه پخش خواهیم داشت.

برنامه ورزشی «ورزشگاه» هم‌زمان با آغاز مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات، به صورت ویژه به مدت یک‌ماه، هرشب ساعت ۲۲، از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

این برنامه با آیتم‌های مختلفی همچون معرفی ستاره‌های جام ملت‌ها، معرفی کشورهای شرکت‌کننده، پرونده کاپیتان‌ها، مربیان، دروازه‌بان‌ها، گزارش ارسالی از امارات و ... تقدیم مخاطبان و علاقه مندان ورزش به ویژه فوتبال دوستان خواهد بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
اخبار مرتبط

امتیاز شما