امروز يك شنبه  ۶ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

رزاق کریمی:
رزاق کریمی:

بررسی کارشناسانه آثار جام‌جم موجب دلگرمی‌برنامه‌سازان

مشاهده ۵۴۲
۱۳۹۷/۱۱/۰۶- ۱۵:۳۲
تعداد بازدید:542
عضو شورای سیاست‌گذاری پنجمین دوره جشنواره تلویزیونی جام‌جم، این جشنواره و نتایج آن را برای تولیدکنندگان، هنرمندان و مخاطبان رویداد فرهنگی مهمی تلقی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مرتضی رزاق کریمی عضو شورای سیاست‎گذاری پنجمین دوره جشنواره تلویزیونی جام‎جم در خصوص اهمیت برگزاری جشنواره گفت: جشنواره به طور معمول در هر رویداد فرهنگی اهمیت ویژه‌ای دارد چراکه آثار تولید شده ارزیابی می‌شود و بعد از برگزاری جریان جشنواره‌ همچنان تاثیرگذار است. وقتی جشنواره به رسانه فراگیری به نام تلویزیون اختصاص دارد اهمیت آن دوچندان می‌شود زیرا خود سازمان صداوسیما بزرگ‌ترین تولیدکننده و توزیع‌کننده محصولات فرهنگی در کشور است.

وی ادامه داد: طیف وسیع عوامل تولید محتوا، برنامه‌های مختلف و متنوعی را تولید می‌کنند که با مخاطبان بسیار وسیعی مواجه است؛ بنابراین جشنواره برای تولیدکنندگان، هنرمندان، خالقان آثار و مخاطبان اهمیت پیدا می‌کند و نتایج آن تاثیر گذار است. رزاق کریمی تصریح کرد: امسال به نظر می‌رسد طی یک برنامه‌ریزی به تمام بخش‌های صداوسیما توجه ویژه‌ای شده است و با تقسیم بندی تخصصی، کمیسیون‌ها دو برابر افزایش یافته‌اند و این دقت نظر، گروه‌های کارشناسی و داوری را بیشتر خواهد کرد و امکان بررسی کارشناسانه‌تر را برای این آثار به وجود می‌آورد که موجب تشویق و دلگرمی‌ برنامه‌سازان خواهد شد. عضو شورای سیاست گذاری پنجمین دوره جشنواره تلویزیونی جام‌جم با اشاره به اهمیت بخش چهل سالگی جشنواره اظهار داشت: چهل سالگی در فرهنگ دینی و ملی ما جایگاه ویژه‌ای دارد و امیدوارم بهره کافی برده شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما