امروز سه شنبه  ۱ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

مستند ۴۰ سال پیشرفت ایران در «۳۶۰ درجه»

مشاهده ۳۰۴
۱۳۹۷/۱۱/۱۷- ۱۲:۵۰

مستند ۴۰ سال پیشرفت ایران در «۳۶۰ درجه»

جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «۳۶۰ درجه» به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و دستاورد‌های آن در این سال‌ها می‌پردازد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ،انقلاب اسلامی ایران تا چند روز دیگر چهل سالگی خود را جشن خواهد گرفت و فصل جدیدی را در تاریخ خود رقم خواهد زد. چهل سال قبل، درست در زمانی که انقلاب اسلامی مردم ایران به پیروزی رسید، دشمنان کشور دائما وعده ۶ ماه و یک سال بعد را برای شکست ایران رسانه‌ای می‌کردند، اما همه توطئه‌ها و فتنه‌ها خوابید، حتی جنگ تمام عیار هشت ساله تمام دنیا با ایران هم تمام شد، اما این کشور و انقلاب مردمش پابرجا ماند.

تاریخ ۴۰ ساله انقلاب اسلامی، فراز‌ها و فرود‌های بسیار زیادی را تجربه کرده است؛ از جنگ تا تحریم‌های فلج‌کننده. چیزی که در این میان مهم است، دستاورد‌های انقلاب اسلامی است. پیشرفت‌های خیره‌کننده علمی، صنعتی، نظامی و ... تنها بخشی از موفقیت‌های نظام جمهوری اسلامی ایران در عمر ۴۰ ساله خود است. موفقیت‌هایی که برای بسیاری از کشور‌های بدون جنگ و پولدار منطقه هیچگاه محقق نشده است.

این قسمت از برنامه «۳۶۰ درجه» با بررسی تاریخ ۴۰ ساله انقلاب اسلامی‌به دستاورد‌های کشور در تمام این سال‌ها می‌پردازد.

«۳۶۰ درجه» مجموعه مستند‌های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است که با توجه به اتفاقات و سوژه‌های مهم هر هفته با تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدهادی نعمت‌اللهی، جمعه‌ها ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما