امروز دوشنبه  ۳۱ تير ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

استقبال شبکه دنا از ایده‌های دانشجویی

مشاهده ۲۰۷
۱۳۹۷/۱۱/۲۱- ۰۹:۳۲

استقبال شبکه دنا از ایده‌های دانشجویی

مدیرکل صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد از دانشجویان خواست ایده‌های رسانه‌ای خود را به این رسانه ارائه کنند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، امیر رئوف در نشستی با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های یاسوج گفت: رسانه ملی از ایده‌پردازی رسانه‌ای جوانان به خصوص دانشجویان استقبال می‌کند. وی با تاکید بر اینکه هیچ محدودیتی برای حضور جوانان و دانشجویان در صداوسیما وجود ندارد‌‌‌ حضور دانشجویان در شبکه دنا را زینت رسانه خواند و گفت: بی‌شک ایده‌های خلاقانه رسانه‎ای جوانان و دانشجویان می‌تواند در فرهنگ‌سازی کمک کند. مدیرکل صداوسیمای مرکز کهکیلویه و بویراحمد هجمه فرهنگی رسانه‌های غربی علیه ملت ما را یادآور شد و گفت: رسانه‌های دشمنان بی‎قید به اصول انسانی، اخلاقی، قانونی و مسئولیت اجتماعی هستند و به دنبال تحقق اهداف سلطه‌گرانه خود هستند، اما رسانه ملی همواره مقید به اخلاق و ارزش‌هاست و لذا مشی این رسانه با سایر رسانه‌ها متفاوت است.

وی با قدردانی از حرکت دانشجویان جهادی و اردوهای جهادی در خدمت به محرومان و عمران و آبادانی مناطق محروم، خاطرنشان کرد: صداوسیما از ترویج این روحیه جهادی حمایت می‌کند.

رئیس بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در این نشست گفت: دانشجویان به عنوان نماد بیداری و آگاهی جامعه با آرمان‌های انقلاب از جمله استکبارستیزی، آزادی طلبی، استقلال، حمایت از محرومان و مبارزه با ظالمان تجدید پیمان می‌کنند. مهدوی با بیان اینکه جریان دانشجویی امروز بیش از گذشته باید در بحث مبارزه با فساد به ویژه مفاسد اقتصادی نقش‌آفرینی کنند افزود: امام راحل با نگاه راهبردی از دانشگاه و دانشجو به ترتیب به عنوان مبدا و محور تحولات نام برد. مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه‌وبویراحمد با بیان اینکه دانشجویان باهدف اعتلای جامعه اسلامی وظیفه مهمی دارند اضافه کرد: دانشجو و جامعه دانشگاهی بیش از سایر اقشار جامعه می توانند در آینده انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و... نقش آفرینی کند. در این نشست صمیمی نمایندگان تشکل های دانشجویی به طرح دیدگاه‌ها و مطالبات رسانه ای خود پرداختند و پیشنهادهایی برای ارتقای کیفی برنامه‌های شبکه دنا و رسانه ملی ارائه کردند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما