امروز سه شنبه  ۱ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

جشن پیروزی

جشن انقلاب در بیست و دوم بهمن در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

مشاهده ۲۳۲
۱۳۹۷/۱۱/۲۱- ۱۱:۱۱
تعداد بازدید:232
جشن پیروزی

جشن انقلاب در بیست و دوم بهمن در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ویژه برنامه‌های متنوعی برای بزرگداشت جشن بیست و دوم بهمن و راهپیمایی غیورمردان آذربایجانی در این روز تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، صدای استانی این مرکز با پخش بیش از 240 دقیقه برنامه زنده در روز بیست و دوم بهمن می‌کوشد حضور ملت همیشه در صحنه تبریز و سایر شهرستان‌ها را از طریق امواج رادیویی به اطلاع مخاطبان خود در اقصی نقاط کشور اسلامی‌برساند.

اصغر پورامان تهیه کننده ویژه برنامه جشن چهل سالگی، آیتم های گوناگونی مشتمل بر سرودها و ترانه‌های ملی و محلی مرتبط با پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، تلفن‌ها و پیامک های مخاطبان ، دعوت از کارشناسان و میهمانان مختلف و بررسی علل قیام ملت آزادیخواه ایران علیه رژیم منحوس پهلوی ، پخش گزارش های مردمی از نقاط مختلف شهر ، برقراری ارتباط تلفنی با شهرستان‌ها و مراکز استانی و پخش زنده راهپیمایی چهلمین جشن پیروزی از طریق واحد سیار مستقر در میدان نماز تبریز را در این برنامه چهار ساعتی گنجانده است. این ویژه برنامه با گویندگی لیلی مرتضویان از ساعت 8:30 تا اذان ظهر به افق تبریز به روی آنتن می رود.   

سیمای استانی مرکز آذربایجان شرقی هم با دست پر در روز جشن بیست و دوم بهمن حاضر می‌شود. ویژه برنامه پیروزی بهمن با آیتم ها و بخش های رنگارنگ از ساعت 8:30  صبح شروع شده و تا ساعت 13:00 ادامه می یابد. واحد سیار مستقر در میدان نماز ، اکیپ های مستندساز حاضر در نقاط مختلف شهر، عوامل برنامه کودک و نوجوان مستقر در خیابان فردوسی و گزارشگران حاضر در میان مردم سعی میکنند حضور باشکوه مردم را در چهلمین سال پیروزی انقلاب از زوایای مختلف به تصویر بکشند.

همچنین در خلال این برنامه ارتباط مستقیم و زنده با شهرستان‌های میانه ، مرند و مراغه برقرار شده و گزارش های مربوط به حضور امت شهیدپرور این شهرستانها تقدیم علاقه مندان می‌شود. .علاوه بر این تصاویر شهرستان‌های اهر و سراب و نیز بازار تبریز هم به روی آنتن می رود.  

رادیو برون مرزی هم با تهیه و پخش برنامه زنده " فجر بایرامی " به مدت 40 دقیقه شادی جشن انقلاب اسلامی مردم ایران را با مخاطبان خود در منطقه قفقاز و جمهوری آذربایجان سهیم می‌شود. این برنامه شامل آیتم های مختلفی است که به علل به پاخیزی ملت مومن و سرافراز ایران به رهبری حضرت امام خمینی رحمت الله علیه در زمان ستمشاهی پرداخته و تاثیر انقلاب اسلامی را در سایر ملل آزاده جهان بعد از گذشت چهل سال بررسی می‌کند. همچنین پخش سرودهای مربوط به دوران مبارزه و قیام و درنهایت پیروزی مردم و پیام های مخاطبان از دیگر آیتم های این برنامه می‌باشد. در " فجر بایرامی " صادقی تهیه کننده و سجاد دشتی و سئودا حسن زادگان گوینده هستند.

واحد خبر صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم در کنار سایر همکاران پرتلاش خود حضور دشمن شکن مردم تبریز و شهرستان‌ها و بخش های مختلف آذربایجان را در روز بیست و دوم بهمن ماه به تصویر کشیده و در بخش های مختلف خبری استانی و شبکه‌های سراسری به سمع و نظر مخاطبان خود در اقصی نقاط ایران عزیزمان می رساند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما