امروز دوشنبه  ۳۱ تير ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

22 بهمن در مرکز چهارمحال‌وبختیاری

مشاهده ۲۶۶
۱۳۹۷/۱۱/۲۱- ۱۲:۳۸

22 بهمن در مرکز چهارمحال‌وبختیاری

صداوسیمای چهارمحال‌وبختیاری از تولید و پخش ویژه برنامه‌های مختلفی هم‎زمان با راهپیمایی 22 بهمن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شبکه استانی سیمای جهان‌بین با ویژه برنامه «صبح پیروزی» با رویکرد فضاسازی مناسب برای حضور مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن، صلابت و عظمت مردم استان را هم گام با سراسر ایران به صورت زنده به نمایش درمی‎آورد. این برنامه در بخش‌های گفتار مجری، کارشناسی، موسیقی تصویرهای حماسی، گزارش، ارتباط تصویری اینترنتی با مراکز شهرستان‌های استان و انعکاس راهپیمایی، ارتباط تلفنی با خبرنگاران آزاد شهرستان‌های مختلف، اجرای محیطی برای شرکت‌کنندگان در راهپیمایی این روز، شامل اجرای موسیقی زنده با حضور خوانندگان محلی، نمایش و اجرای برنامه به‎همت گروه کودک و پخش تصاویر از راهپیمایی مردم شهرکرد به صورت زنده، پخش می‌شود.

مدیرکل صداوسیمای استان گفت: طیبه اسماعیلی تهیه‎کننده بخش استودیویی برنامه «صبح پیروزی» و هوشنگ رحیمی و فرشاد صالحی تهیه‎کنندگان سیار مستقر در مسیر راهپیمایی در سطح شهرکرد هستند و این برنامه از ساعت8:30، روز 22 بهمن به مدت 210 دقیقه از شبکه استانی پخش می‌شود.

برنامه‌های «چهل سال افتخار» به تهیه‌کنندگی فرحناز حاتم پوری، «مثبت چهل» به تهیه‎کنندگی بیژن علی بابایی و «شب‎های بام ایران» به تهیه‎کنندگی سید امین رضوی، از دیگر برنامه‌های سیمای جهان در روز22 بهمن است.

«حماسه حضور» نیز عنوان ویژه برنامه رادیو جهان بین در این روز است، این برنامه در بخش‎های گزارشی خود از شور و حضور راهپیمایی نقاط مختلف استان و ارتباط با خبرنگاران آزاد شهرستان‌ها می‎گوید؛ همچنین پخش  تلفن و پیامک‌های شنوندگان، موسیقی، کلام امام راحل و مقام معظم رهبری، اطلاعیه‌های مربوط به راهپیمایی و اعلام مسیرها، پیام مسئولان برای دعوت مردم و گزارش از اقشار مختلف جامعه با موضوع اهمیت حضور در راهپیمایی22 بهمن از دیگر بخش‎های این برنامه به شمار می‎آید.

برنامه «حماسه حضور» به تهیه کنندگی زهرا اردستانی، صبح یوم الله بیست و دوم بهمن از ساعت8:30 به مدت 240 دقیقه از شبکه استانی صدای مرکز چهارمحال‌وبختیاری با مردم ولایتمدار، بصیر و همیشه در صحنه استان همراه می‌شود.

دکتر افشارنیا مدیرکل مرکز، به فعالیت های معاونت خبر مرکز برای اطلاع رسانی، پوشش و انعکاس راهپیمایی با شکوه 22 بهمن اشاره کرد و گفت: اعلام مراکز تجمع و مسیر های راهپیمایی، انعکاس پیام های آمادگی نهادها، تشکل‌ها، سازمان‌ها و احزاب برای شرکت در راهپیمایی، انعکاس پیام استاندار، نماینده ولی فقیه در استان و مجمع نمایندگان برای دعوت مردم به حضور در راهپیمایی، اعلام مراکز تجمع و مسیرهای راهپیمایی، اعلام خط مسیر شبکه‌های اتوبوسرانی و تاکسیرانی برای انتقال راهپیمایان و انعکاس محدودیت‌های ترافیکی در حوزه زیر پوشش محل‎های راهپیمایی از اقدامات این معاونت در روز قبل از راهپیمایی است.

ضبط و پخش جلوه‌های ویژه و خاص حضور مردم در راهپیمایی، پوشش رادیو و تلویزیونی حضور گسترده مردم در راهپیمایی22 بهمن در تمامی‌شهرستان‌ها، شهرها، روستاها و مناطق عشایری، سازماندهی سه گروه خبری در مرکز استان و 15 خبرنگار آزاد، دفتر خبری و رابطان خبری در شهرستان‌های 9گانه، تدارک امکان دریافت اینترنتی تصاویر راهپیمایی و افزایش زمان مجموعه‌های خبری تلویزیون، از دیگر برنامه‌های معاونت خبر صدا و سیمای استان در روز 22 بهمن است.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما