امروز دوشنبه  ۳۱ تير ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

ویژه‎های 22 بهمن در رادیو اقتصاد

مشاهده ۲۴۰
۱۳۹۷/۱۱/۲۱- ۱۳:۱۳

ویژه‎های 22 بهمن در رادیو اقتصاد

رادیو اقتصاد برنامه‎های خود به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب که قرار است در روز دوشنبه22 بهمن پخش شود را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ برنامه «رویش» دوشنبه22 بهمن ماه، به خلاقیت و شکوفایی استعدادهای جوانان پس از انقلاب می‌پردازد. سید علیرضا آل داوود کارشناس فضای مجازی در برنامه دوشنبه درباره خلاقیت و شکوفایی استعدادهای جوانان پس از انقلاب مطالبی را بیان می‌کند. خلاقیت و زمینه‌های فکری آن، زمینه‌های اجتماعی رشد خلاقیت و استعدادها، حمایت از ذهن خلاق و ابعاد آن از دیگر مباحثی است که در برنامه عنوان می‌شود. برنامه «رویش» کاری از گروه کسب و کار است که به تهیه کنندگی نازنین کتابچی روزهای شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 به مدت 60 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

برنامه «خوشه چین» دوشنبه 22 بهمن، به بررسی ارزش دارویی برنج‌های رنگی می‌پردازد. محمدتقی کربلایی آقا ملکی عضو هیئت علمی موسسه تحقیقات برنج کشور در این برنامه درباره  ارزش دارویی برنج‌های رنگی صحبت می‌کند. مهم‌ترین ویژگی‌های دارویی برنج‌های رنگی، فعالیت‌های پژوهشی در خصوص برنج‌‎های رنگی در کشور از دیگر مباحث مطرح خواهد بود.
برنامه «خوشه چین» کاری از گروه کشاورزی است که به تهیه‌کنندگی مهدی شیار شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 13:30 به مدت 30 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

برنامه «اقتصاد مجازی» دوشنبه 22 بهمن، به تحولات مهم اقتصاد مجازی ایران پس از انقلاب اسلامی اختصاص خواهد داشت.

 دکتر حسین نوریخواه پژوهشگر تجارت الکترونیک و مدرس دانشگاه در این برنامه راجع به تحولات مهم اقتصاد مجازی ایران پس از انقلاب اسلامی صحبت می‌کند.

مروری بر تاریخچه نوآوری‌های فناورانه فضای مجازی در جهان و ایران، میزان پیشرفت ایران در این نوآوری‌ها در مقایسه با مقیاس جهانی، نوآوری‌های جدید دنیا و لزوم توسعه کشورمان و نزدیک شدن به الگوهای موفق جهانی، فعالیت‌های دولت درخصوص توسعه فناوری‌های نوین و ... از دیگر محورهای این برنامه به شمار می‎آیند.
برنامه «اقتصاد مجازی» کاری از گروه کسب و کار رادیو اقتصادست که به تهیه‎کنندگی مطهره مهرابی شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 14 به مدت 60 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

همچنین در برنامه «چالش» که دوشنبه 22 بهمن، به تحلیل واکاوی نبود ساز و کاری مشخص برای افزایش حقوق  می‌پردازد، دکتر عبدالرضا مصری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به بررسی موضوع خواهد پرداخت.
در نظر گرفتن نسبت تورم به حقوق کارگران، ایجاد بسترها برای توانمند ساختن کارگران و ... از دیگر محورهای این برنامه خواهد بود. برنامه «چالش» کاری از گروه صنعت و بازرگانی است که به تهیه‎کنندگی سید وحید موسوی روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 15 به مدت 90 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

برنامه «نود و هشتی‌ها» هم دوشنبه 22 بهمن، به سراغ وظیفه مسئولان در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی می‌رود. حجت‎الله ملکی کارشناس اقتصادی در این برنامه درباره وظیفه مسئولان در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی صحبت می‌کند.

قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی، احیا ارزش‌های انقلاب اسلامی‌ که در شرایط کنونی و ... از دیگر مباحثی است که در برنامه بیان می‌شود. برنامه "نود و هشتی‌ها" کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه کنندگی مهدی شیار شنبه تا پنجشنبه ساعت 17 به مدت 90 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

برنامه «ساعت صنعت» نیز دوشنبه 22 بهمن، با موضوع نقش و جایگاه فناوری‌های نو در صنعت فرآوری معدنی در خدمت شنوندگان خواهد بود.

 سعید عسگرزاده دبیر کل انجمن سنگ آهن به همراه بهرام شکوری رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران در این برنامه درباره نقش و جایگاه فناوری‌های نو در صنعت فرآوری معدنی با یکدیگر گفت‎وگو می‌کنند.
برنامه 60 دقیقه‎ای «ساعت صنعت» کاری از گروه صنعت و بازرگانی به تهیه‎کنندگی لیلا امیدیگانه، روزهای زوج از ساعت 21، تقدیم مخاطبان رادیو اقتصاد می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما