امروز سه شنبه  ۱ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

از ویژگی‌های تعاونی‌ها تا مشاوره در حوزه کسب‎وکارهای خدماتی

مشاهده ۲۳۴
۱۳۹۷/۱۱/۲۱- ۱۳:۳۲

از ویژگی‌های تعاونی‌ها تا مشاوره در حوزه کسب‎وکارهای خدماتی

رادیو اقتصاد سه‌شنبه 23 بهمن، به بررسی ویژگی‌های تعاونی‌ها و ظرفیت ایجاد اشتغال آن‌ها و مشاوره در حوزه کسب‎وکارهای خدماتی می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ در برنامه «ایستگاه نود و هشت» سه‎شنبه 23 بهمن، به بررسی راه‌های رسیدن به رضایت شغلی اختصاص خواهد داشت. مشاوران و استادان در این برنامه در خصوص راه‌های رسیدن به رضایت شغلی با یکدیگر گفت‎وگو می‌کنند. تعریف رضایت شغلی، آثار و نتایج رضایت شغلی و ... از دیگر موضوعات قابل بحث در این برنامه خواهد بود. برنامه «ایستگاه نود و هشت» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‎کنندگی فرزانه صادقیان شنبه تا پنجشنبه، ساعت 9 به مدت 60 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

سه‎شنبه 23 بهمن در برنامه «کالای ایرانی»، با موضوع تولید انواع سینی در خدمت شنوندگان خواهد بود. صاحبان فن و فعالان این حوزه در این برنامه راجع به تولید انواع سینی صحبت می‌کنند. از دیگر موضوعات قابل بررسی در این برنامه تامین مواد اولیه، فرایند تولید، ماشین آلات و تجهیزات، کیفیت و دوام است. برنامه یک ساعته «کالای ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی است که به تهیه‌کنندگی حمیده رضاسلطانی شنبه تا پنجشنبه، ساعت 10، از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

 همچنین سه‎شنبه 23 بهمن در برنامه «ارمغان طبیعت»، انواع تولیدات زنبور عسل بررسی خواهد شد. ناصر تاج آبادی رئیس بخش تحقیقات زنبورعسل موسسه تحقیقات علوم دامی‌کشور، حمید باستانی پرورش دهنده زنبور عسل در برنامه فردا راجع به انواع تولیدات زنبور عسل مطالبی را بیان می‌کنند. قیمت تولید محصولات جانبی، نحوه آشنایی زنبوردار با تولید محصولات جانبی زنبور عسل و ... از دیگر محورهای این برنامه خواهد بود.
برنامه «ارمغان طبیعت» کاری از گروه کشاورزی، به تهیه کنندگی الهام مصطفوی روزهای یکشنبه، سه‎شنبه و پنجشنبه ساعت 13:30، به مدت 30 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

 در برنامه «راه ابریشم» سه‌شنبه 23 بهمن، هم به بررسی مشوق های صادراتی کارآمد پرداخته خواهدشد. حمیدرضا صالحی عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در این برنامه درباره مشوق‌های صادراتی کارآمد مطالبی عنوان می‌کند. اصلاح روند اعمال مشوق‌ها، بررسی و آسیب‌شناسی نقاط قوت و ضعف و ... از دیگر محورهای برنامه خواهد بود. برنامه «راه ابریشم» کاری از گروه صنعت و بازرگانی است که به تهیه‎کنندگی لیلا امیدیگانه یکشنبه، سه‎شنبه و پنجشنبه ساعت ۱۶:۳۰ به مدت ۲۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

  سه‌شنبه 23 بهمن، در برنامه «نود و هشتی‌ها»، ویژگی‌های تعاونی‌ها و ظرفیت ایجاد اشتغال آن‎ها نقد و بررسی می‎شود. ماشاء‎الله عظیمی دبیر کل اتاق تعاون در این برنامه راجع به ویژگی‌های تعاونی‌ها و ظرفیت ایجاد اشتغال آن‌ها و دلایل ضعف تعاونی‌ها در اقتصاد کشور صحبت می‌کند. برنامه «نود و هشتی‌ها» کاری از گروه اقتصاد و جامعه است که به تهیه‎کنندگی مهدی شیار شنبه تا پنجشنبه ساعت 17 به مدت 90 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

«روستای ما» سه‎شنبه 23 بهمن، شنوندگان را با روستای غلات آشنا می‌سازد. علی امیری معاون امور زیربنایی و دفتر امور روستایی استان فارس در برنامه فردا در خصوص روستای غلات صحبت می‌کند. هدف گردشگری روستای غلات و خواسته‌های روستاییان، بازاریابی و فروش محصولات کارگاه‌های سنتی و صنایع دستی از دیگر موارد قابل ذکر خواهد بود. برنامه «روستای ما» کاری از گروه کشاورزی است که به تهیه‎کنندگی لیلا امید یگانه شنبه تا پنجشنبه از ساعت 18:30، به مدت 30دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

برنامه «شب آفتابی» سه‎شنبه 23 بهمن، به مشاوره در حوزه کسب و کارهای خدماتی می‎پردازد. به گزارش رادیو اقتصاد؛ داوود یعقوبی کارشناس کسب و کار در این برنامه درباره مشاوره در حوزه کسب و کارهای خدماتی مطالبی مطرح می‌کند.
برنامه «شب آفتابی» کاری از گروه اقتصاد و جامعه است که به تهیه‎کنندگی محمدجواد طالبی، شنبه تا پنجشنبه از ساعت 23 به مدت  120دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما