امروز سه شنبه  ۱ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

پوشش گسترده رادیویی و تلویزیونی حضور پرشور مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن

مشاهده ۶۹۵
۱۳۹۷/۱۱/۲۱- ۱۵:۱۷

پوشش گسترده رادیویی و تلویزیونی حضور پرشور مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن

در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ده‎ها شبکه رادیویی و تلویزیونی در تهران، سراسر کشور و شبکه‌های برون مرزی، پیام مردم ایران را در حمایت از انقلابشان به مردم جهان مخابره می‌کنند.

­­­به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در تهران ده دستگاه واحد سیار، هشت دستگاه اس ان اجی، 4 دستگاه هلی‌شات و در مجموع شصت دستگاه دوربین برای پوشش تصویری این حضور در طول مسیر راهپیمایی تهران پیش بینی شده است.

بنا بر این گزارش، میدان انقلاب، بزرگراه آیت الله سعیدی و محمد علی جناح از نقاطی است که دوربین‌ها و واحدهای سیار  مرکز تولید و فنی سیما در آن مستقر می‌شوند و شبکه‌های سراسری رسانه ملی نیز به تفکیک در نقاط میدان آزادی (شبکه یک)، چهارراه یادگارآزادی (شبکه دو)، دانشگاه صنعتی شریف (شبکه سه)، تقاطع یادگار آزادی نبش آتش نشانی (شبکه پنج) و تقاطع نواب آزادی (شبکه قرآن) استقرار می‌یابند.

شبکه خبر نیز در نقاط مختلفی از جمله میدان آزادی- محمدعلی جناح و جمالزاده -انقلاب، تقاطع استاد معین و آزادی- رودکی به اطلاع‎رسانی از این رویداد بزرگ می‌پردازد. خبرنگاران خبرگزاری صداوسیما نیز در جای جای مسیر راهپیمایی حضور دارند و در کنار مردم، از حماسه مردم ایران گزارش می‌کنند.

واحدهای سیار شبکه‌های رادیویی نیز در نقاط نبش شهرداری منطقه ده خیابان آزادی (رادیو جوان)، جنب دانشگاه شزیف (رادیو تهران)، نبش مسجد امام حسن واقع در خیابان آزادی( رادیو سلامت)، جنب میدان آزادی ایران فیلم (رادیو انقلاب)، تقاطع نواب (رادیو قرآن ) و رادیو ایران نیز در جایگاه اصلی واقع در میدان آزادی مستقر می‌شوند. علاوه بر آن گزارشگران شبکه‌های مختلف رادیویی به میان مردم می‌روند و گزارش‌هایشان را ارائه می‌کنند.

شبکه‌های استانی نیز بنا بر آنچه به تفصیل در اخبار استانی اعلام شده است گزارش حضور مردم استان‌ها را در شهرستان‌های مختلف مخابره خواهند کرد.

گزارش‌ها همچنین حاکی از حضور بیش از 300 خبرنگار بین‌المللی در این راهپیمایی و ارسال اخبار حماسه مردمی ایرانیان است.  بیش از صدها نفر از خبرنگاران رسانه ملی نیز در سراسر کشور در این راهپیمایی، گزارش این حضور میلیونی را بر عهده گرفته‎اند.

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما