امروز جمعه  ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

«انتخاب یازدهم» در شبکه پنج؛ هر پنجشنبه ساعت 21:30

مشاهده ۲۳۹
۱۳۹۸/۱۰/۲۴- ۱۱:۱۳
برنامه «انتخاب یازدهم» با موضوع بررسی دقیق عملکرد و اختیارات مجلس شورای اسلامی از شبکه پنج سیما هر پنجشنبه ساعت 21:30 پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «انتخاب یازدهم» عنوان برنامه‎ای جدید از گروه سیاسی شبکه پنج سیماست که در 30 قسمت 10 دقیقه‎ای روی آنتن می‌رود.
محمدرضا صباحی تهیه‎کننده «انتخاب یازدهم» گفت: این برنامه که با نزدیک شدن به انتخابات مجلس یازدهم تهیه ‌شده موضوعات متنوعی از شاخص‌های نماینده و مجلس تراز تا بررسی تاریخی ادوار مختلف مجلس را در خود جای داده است.
وی ادامه داد: موضوعاتی که در مجلس آینده نیاز به بررسی دارد؛ همچون مسائل اقتصادی (ارزش پول ملی یا ساختار بودجه‌ریزی کشور)، حوزه خانواده (بحث جمعیت)، آموزش و پرورش، محیط زیست، آموزش عالی، ورزش و ... در این برنامه بررسی می‎شود. صباحی اضافه کرد: از بخش‌های این برنامه ترکیبی می‌توان به گفت‌وگو، گزارش مردمی، مستند کوتاه، اینفوموشن و ... اشاره کرد.
«انتخاب یازدهم» به تهیه‌کنندگی محمدرضا صباحی، کارگردانی علی ساعدی، سردبیری محدحسین آرام و اجرای محمدرضا محمدی هر پنجشنبه از شبکه پنج سیما پخش می‌شود و با نزدیک شدن به زمان انتخابات، تعداد پخش این برنامه در طول هفته بیشتر می‎شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما