امروز پنج شنبه  ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

تشکر رییس رسانه ملی از همکاران، در نخستین جلسه شورای معاونان سازمان:
تشکر رییس رسانه ملی از همکاران، در نخستین جلسه شورای معاونان سازمان:

مخاطب بیش از 82 درصدی حاصل مجاهدت مدیران، همکاران و برنامه‌سازان رسانه ملی است

مشاهده ۳۵۱
۱۴۰۰/۰۱/۱۰- ۲۰:۲۲
تعداد بازدید:351
رییس سازمان صداوسیما با اشاره به مخاطب بیش از 82 درصدی برنامه‌های رسانه ملی در هفته اول نوروز 1400 تاکید کرد: باید از همه مدیران، همکاران و برنامه‌سازان رسانه ملی که با مجاهدت و تلاشی مثال‌زدنی برنامه‌های جذابی برای مردم تهیه کردند، تشکر کنم و به همه آنها خداقوت بگویم.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر علی عسکری در نخستین جلسه شورای معاونان سازمان در سال جدید افزود: در شرایطی که در یک سال گذشته، کرونا فعالیت همکاران را درعرصه سخت و حساس برنامه‌سازی دشوار کرده بود، اما شاهدیم همکاران و برنامه‌سازان سازمان صداوسیما با غیرتی مثال‌زدنی برنامه‌های موثر و موردپسند مخاطب را به آنتن نوروز امسال رساندند و توانستند رضایت افکارعمومی را به دست آورند.

رییس سازمان صداوسیما نصاب‌شکنی سریال‌های هفته اول نوروز و ویژه‌های تحویل سال را نسبت به سالیان گذشته قابل توجه دانست و تصریح کرد: در شرایطی که جذب مخاطب نسبت به قبل در عرصه رسانه بسیار سخت‌تر شده است، اما برنامه‌سازان مبتکر رسانه ملی توانستند هنرمندانه مخاطب را با خود همراه کنند و حتی نسبت به سال قبل پیشرفت کمی و کیفی قابل توجهی داشته باشند.
رییس رسانه ملی با بیان اینکه انتخاب شعار سال جدید با عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» مسئولیت سازمان صدا و سیما را بسیار سنگین‌تر می‌کند، تصریح کرد: معاونت‌های پیام سازمان باید همچون سال‌های قبل که درباره رونق و جهش تولید موثر کار کردند، با برنامه‌ریزی دقیق پیگیر رفع موانع تولید و پشتیبانی از واحدهای تولیدی کشور باشند.
وی گزارش‌های تحقیقی خبر در سال جهش تولید را تاثیر گذار در سیاست‌گذاری‌های کلان کشور توصیف کرد و افزود: معاونت سیاسی در همه بخش‌ها باید با چنین طراحی حرکت کند تا بتوانیم موثرتر از سال ۹۹ در کنار جهادگران عرصه تولید کشور باشیم.

دکتر علی عسکری با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان و انتخابات 28 خرداد 1400 تاکید کرد: همه مدیران و همکاران سازمان صداوسیما باید با تلاشی مضاعف خود را برای این دو مناسبت مهم آماده کنند تا با توجه به شرایط کرونایی، مانند سال گذشته و حتی بهتر از آن مردم از برنامه‌های معنوی رسانه ملی در ماه میهمانی خدا بهره‌مند شوند.

وی افزود: درباره انتخابات امسال هم باید همچون گذشته با اجرای برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته زمینه حضور پرشور و شعور مردم را فراهم کنیم و این وظیفه‌ای سنگین برای همه ما محسوب می‌شود که باید با دقت و بی‌طرفی آن را انجام دهیم.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما