امروز دوشنبه  ۲۷ دی ۱۴۰۰

مروری بر «مواضع شهید بهشتی» در شبکه 4 سیما+ آنونس

مشاهده ۱۶۴
۱۴۰۰/۰۴/۰۶- ۱۳:۵۱

مجموعه مستند «مواضع بهشتی» به مناسبت چهلمین سالگرد شهید بهشتی و شهدای هفتم تیر از یکشنبه 6 تیر به مدت 4شب، از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، گروه اجتماعی شبکه چهار سیما، به مناسبت چهلمین سالگرد شهادت آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران ایشان در حادثه 7 تیر1360،  دو برنامه  «مصیر» و «مواضع بهشتی» را تدارک دیده است.
در مجموعه مستند 4قسمتی «مواضع بهشتی» که در کانون اندیشه جوان با همکاری گروه اجتماعی شبکه چهار تولید شده است آراء و نظریه‌های شهید سید محمد حسینی بهشتی بررسی می‌شود، همچنین در این برنامه به موضوعاتی نظیر : او چگونه می اندیشید؟، نظرات او در حوزه عدالت، آزادی‌ها اجتماعی، تعلیم و تربیت، ارکان اصلی نظام اجتماعی، نهاد و نهادسازی چه بود؟،درباره معماری حقوقی او بر قانون اساسی چه می دانید؟ پرداخته می‌شود.
این مجموعه مستند از یکشنبه 6 تیر تا چهارشنبه 9 تیر هر روز ساعت 19 پخش می‌شود.
برنامه «مصیر» نیز به همین مناسبت با برررسی ابعاد فکری این شهید بزرگوار را با حضور حجت الاسلام والمسلمین ایزدهی و اجرای  دکتر عطاءالله بیگدلی  روی آنتن می‌برد. این برنامه امشب، یکشنبه 6تیر ساعت21 از شبکه چهار پخش می‌شود.
برنامه «مصیر» با پخش های آیتم های تولیدی و گفت و گو با مهمانان با محوریت موضوعاتی چون شیوه تبلیغ نوین، عدالت، تشکیلات و کادرسازی، مدیریت انقلابی و ... تهیه و پخش می‌شود. از بخش های دیگر این برنامه می توان به معرفی کتاب های منتشر شده در خصوص شهید بهشتی اشاره کرد.

ویدئوها

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما