امروز يك شنبه  ۲۸ شهريور ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

«بانوی سفید پوش» به شبکه چهار می آید

مشاهده ۱۳۱۶
۱۴۰۰/۰۵/۰۶- ۱۰:۱۹
پخش مینی سریال پنج قسمتی «بانوی سفید پوش» که با اقتباسی از رمانی به همین نام و به قلم (ویلکی کالینز - Wilkie Collins ) ساخته شده، از چهارشنبه ۶ مرداد،از شبکه 4 سیما آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سریال«بانوی سفید پوش» که محصول سال ۲۰۱۸ کشور انگلستان است، در ژانر معمایی - دلهره آور، تولید و داستان نقاش جوانی به نام (هارتلیت) را روایت می‌کند که برای تدریس نقاشی به خواهران ماریان استخدام و به املاک آنها در کامبرلند می‌رود. در راه او با زن جوان سفیدپوش و مرموزی روبرو می‌شود که از چیزی می ترسد. پس از رسیدن به مقصد، هارتلیت متوجه می‌شود یکی از خواهران به نام لورا شباهت ظاهری زیادی با زن سفید پوش مرموز دارد، او کنجکاو می‌شود تا بداند زن مرموز کنار جاده کیست و چه ارتباطی با کامبرلند و دو خواهر دارد؟

این مینی سریال با مدیریت دوبلاژ شراره حضرتی و حضور صداپیشگانی همچون؛ رضا آفتابی، جواد پزشکیان، اکبر منانی، میرطاهر مظلومی، علی همت مومیوند، منوچهر زنده دل، افشین زی نوری، فاطمه نیرومند و... دوبله و آماده پخش شده است.

این مجموعه که برای اولین بار روی آنتن می رود، به همت تامین برنامه شبکه چهار سیما، از ساعت صفر چهارشنبه6 مرداد پخش و در ساعت های ۱۱ و ۱۸ همان روز  تکرار می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما