امروز دوشنبه  ۲۷ دی ۱۴۰۰
باکس نمایشی شبکه4، سریال ایرانی روی آنتن می‌برد
باکس نمایشی شبکه4، سریال ایرانی روی آنتن می‌برد

افشای «رازهای یک خانه» در شبکه چهار سیما + آنونس

مشاهده ۲۱۵
۱۴۰۰/۰۵/۱۴- ۱۸:۲۱
تعداد بازدید:215

پخش مجموعه نمایشی «رازهای یک خانه» به کارگردانی حمید لبخنده که اوایل دهه ۹۰ توسط گروه فیلم و نمایش شبکه چهار سیما تولید شده است، از بامداد جمعه، ۱۵ مرداد، آغاز می‌ شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،  این مجموعه نمایشی داستان یک عمارت قدیمی است که در هر قسمت، اتفاقاتی برای شخصیت های آن رقم می‌خورد. «رازهای یک خانه» در ۱۷ قسمت ۵۵ دقیقه ای، توسط نویسندگان مختلفی همچون؛ نادر برهانی مرند، محمد یاراحمدی، زهرا رفیعی، آرش پارساخو و ... بر مبنای تلفیقی از داستان‌های امروزی و آثار برجسته نویسندگان جهان از جمله چخوف نوشته شده و مرحوم اصغر عبداللهی آن‌ها را بازنویسی کرده است.

خانه مادری، مهمانی شام و شب رغائب، برخی از عناوین این مجموعه هستند. با اینکه جنس و ماهیت قصه‌ها و فضاسازی و طراحی صحنه این مجموعه بیشتر به تله‌تئاتر شبیه است و عمارت قدیمی آن، به خلق چنین فضای کمک کرده اما روایت قصه‌ها لحنی رئالیستی داشته و به واقعیت های زندگی نزدیک است. در این مجموعه بازیگران زیاد و مختلفی همچون؛ اکبر زنجانپور، علی دهکردی، الهام کردا، نگین صدق گویا، شهره‌سلطانی، شیرین بینا، شبنم فرشادجو، یکتا ناصر، جمشیدجهانزاده، مهرداد ضیایی و سعید داخ به ایفای نقش پرداخته‌اند.
بنا براین گزارش پخش مینی سریال 4 اپیزودی «سرباز گمنام» بامداد پنجشنبه 14 مرداد به پایان رسید و این مجموعه نمایشی که برای اولین بار از رسانه ملی پخش می‌شد ار بامداد جمعه 15 مرداد روی آنتن خواهد رفت.
علاقه‌مندان می‌توانند تکرار این مجموعه را در ساعت های ۱۱ و ۱۸ تماشا کنند.

ویدئوها

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما