امروز شنبه  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

با «سین» برنامه‌های شاخص صداوسیما را در شبکه سپهر ببینید

مشاهده ۵۵
۱۴۰۰/۰۶/۲۴- ۰۹:۵۸
شبکه سپهر ویژه برنامه «سین» را با هدف معرفی برنامه‌های شاخص شبکه‌ها و بخش های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تولید می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رسول شکری نیا مدیر شبکه تلویزونی سپهر با اعلام این خبر گفت: برنامه «سین» در شبکه سپهر با هدف معرفی هرچه بیشتر برنامه‌های مهم، شاخص و برگزیده شبکه‌های سیما اعم از سریال ها، فیلم های سینمایی و تلویزیونی، برنامه‌های تولیدی و ترکیبی برگزیده تهیه و تولید می‌شود.

وی افزود: در این برنامه علاوه بر پرداختن به پشت صحنه ساخت و تهیه سریال ها و مجموعه‌های مختلف در قالب آیتم های گوناگون، فرصت شناخت هرچه بیشتر مردم و مخاطبان با این برنامه‌ها فراهم می‌شود.

شکری نیا درباره بخش های مختلف این برنامه گفت: در بخش خاطره بازی، برنامه‌های پر بیننده سالیان گذشته در قالب خاطره با توضیحات مجری و کارشناس و عوامل به نمایش در می آید.

مدیر شبکه تلویزیونی سپهر تاکید کرد: در برنامه« سین» تلاش می‌شود آیتم های موفق برنامه‌های شبکه‌ها و معاونت های سیما، صدا، سیاسی، شبکه‌های استانی و تلویزیون‌های تعاملی فضای مجازی رصد و معرفی شوند.

شکری نیا با اشاره به اینکه این برنامه در مناسبت ها و ایام ویژه ملی و مذهبی مانند اربعین حسینی، هفته دفاع مقدس و ... متفاوت خواهد بود، گفت: تلاش می‌کنیم متناسب با این فضا آثار شاخص رادیویی و تلویزیونی و مجازی بخش های مختلف تلویزیون را به مردم معرفی و فرصت انتخاب آنان برای دیدن برنامه‌ها را افزایش دهیم.

وی ادامه داد: برنامه «سین» فرصت خوبی برای همه شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی است که می توانند از ظرفیت آن برای معرفی برترین آثار خود استفاده کنند و با هم افزایی هرچه بیشتر مخاطبان فهیم و هوشمند در سنین مختلف را با زحمات و تلاش های انجام شده سازمان آشنا کنند.

برنامه «سین» به تهیه کنندگی و کارگردانی مهدی امامی روزهای فرد ساعت 20 از شبکه تلویزیونی سپهر و اپلیکیشن‌های سپهر و تلوبیون پخش می‌شود و تکرار آن را فردای همان روز ساعت 11 صبح قابل مشاهده است.

شبکه تلویزیونی سپهر هم اکنون با کیفیت تصویر HD  علاوه بر شبکه‌های ماهواره در تهران و برخی نقاط کشور از طریق ستاب باکس  قابل مشاهده است. همچنین در اپلیکشین‌های سپهر و تلوبیون نیز به صورت زنده و آرشیوی قابل دریافت است.

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما