امروز سه شنبه  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

جبلی در پاسخ به رایانامه‌ها: پیام‌هایتان مایه قوت قلب است

مشاهده ۳۷۵
۱۴۰۰/۰۸/۲۲- ۰۹:۱۶

دکتر پیمان جبلی در پیامی از دریافت پیام کسانی که برایش رایانامه (ایمیل) ارسال کرده بودند، خبر داد و این پیام ها را امید بخش و مایه قوت قلب دانست.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، متن این پیام به این شرح است:

باسمه تعالی

هموطنان و همکاران عزیزم
سلام علیکم


رایانامه‌ها (ایمیل ها) را به طور روزانه دریافت و بررسی می‌کنم.

پیام های پرمهر و سرشار از امیدتان برایم قوت قلب است و مرا برای ادامه ی مسیری که آغاز نمودم مصمم تر می‌کند.

برخی از پیام ها انتقادات و پیشنهاداتی بود که با همکارانم در میان گذاشتم تا با بررسی بیشتر به طور نظام مند مورد استفاده قرار گیرد.

پیام هایی همچون احیای برنامه‌های تلویزیونی پرمخاطب،ساخت سریال های با کیفیت،توجه به تبلیغات تلویزیون،حل مشکل دسترسی به شبکه‌ها، دعوت از بازیگران و هنرپیشگان که سالها از تلویزیون دور بوده اند،حضور جناح های مختلف سیاسی و... مسائلی بوده است که برایم ارسال کرده‌اید . آن‌ها را مورد توجه قرار داده‌ام و همکارانم در حال پیگیری شان هستند.

اما پیام های همکاران عزیز نیز در حوزه‌های مختلف را مطالعه و بررسی می‌کنم. حقیقتا پیام های دلسوزانه و عمیقی ارسال می‌شود که نشان از توجه و دقت نظر همه عزیزان به سازمان صدا و سیماست. بیشتر پیام‌ها در حوزه رفع مشکلات معیشتی بازنشستگان، شایسته سالاری، جانشین پروری، تربیت نیروی متخصص، تبدیل وضعیت ها، پرداخت معوقات، افزایش پرداختی‌ها، رسیدگی به امور معاونت ها و بخش های مختلف سازمان و ... بوده است.

همه ی پیام ها با پیگیری همکاران سازمان با سرعت در حال پیگیری است گرچه ممکن است پیگیری‌ها کمی زمان بر باشد، اما حتما نتیجه بخش خواهد بود. پیام‌هایتان کمک‌کننده و قوت قلب ماست.

باتشکر

پیمان جبلی

امتیاز شما