امروز پنج شنبه  ۳۰ دی ۱۴۰۰

اعتراضات به سفر وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به مغرب سوژه «هاشتاغ»

مشاهده ۸۴
۱۴۰۰/۰۹/۰۶- ۱۳:۵۷

واکنش ها به سرکوب اعتراضات به سفر وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به مغرب در شبکه‌های اجتماعی در برنامه «هاشتاغ» بررسی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، اعتراضات به سفر وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به رباط و واکنش ها به سرکوب تجمع مردمی مقابل پارلمان این کشورتوسط نیروهای پلیس مغرب در برنامه امشب «هاشتاغ» شبکه العالم تشریح خواهد شد.
این برنامه به بررسی تظاهرات کنندگانی که با در دست داشتن پرچم فلسطین از آرمان فلسطین حمایت می‌کردند و شعاری به منظور مخالفت با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی سر می دادند می‌پردازد.
همچنین ضمن اشاره به مخالفت «جبهه حمایت از فلسطین و مقابله با سازش» با ورود بنی گانتس به عنوان یک جنایتکار جنگی، ذکر خواهد شد سفر او به مغرب لکه ننگ بوده و خیانت به خون شهدا و فرزندان ملت فلسطین محسوب می‌شود. در این خصوص دعوت نامه این جبهه از تمام هیئت ها و مراکز حمایت از مسئله فلسطین و مخالفت با سازش و نیز تمامی مبارزان و عموم شهروندان برای مشارکت گسترده در تجمع اعتراض آمیز در برابر پارلمان در ساعت 17در رباط، برای اعلام مخالفت خود با ورود قصاب غزه به مغرب، قرائت می‌شود.
«هاشتاغ» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمدمعین مقامی و اجرای محمد العامری، ششم آذر ماه ساعت 22:15 به وقت تهران از شبکه العالم روی آنتن می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما