امروز چهارشنبه  ۲۹ دی ۱۴۰۰

عیادت مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی از نادر طالب زاده و علیرضا برازش

مشاهده ۳۷۱
۱۴۰۰/۰۹/۰۸- ۱۸:۴۷

حسین قرائی با حضور در بیمارستان خاتم الانبیاء ضمن عیادت از نادر طالب زاده و علیرضا برازش، در جریان آخرین وضعیت جسمانی آنها قرار گرفت

 حسین قرایی امروز به بیمارستان خاتم الانبیاء تهران رفت و با نادر طالب زاده مستندساز، تهیه‌کننده و مجری تلویزیون و علیرضا برازش از نویسندگان و مدیران سابق شبکه اول سیما دیدار کرد و در جریان آخرین وضعیت جسمانی آنها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، نادر طالب زاده با اعلام اینکه پیش از حضور قرایی، دکتر جبلی با وی تماس گرفته و جویای احوالش شده از حسن نظر رئیس رسانه ملی تشکر کرد و گفت: از سه شنبه گذشته به علت عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده ام و تحت نظر پزشکان هستم و اگر مشکل خاصی برایم پیش نیاید جمعه مرخص می‌شوم.

در ادامه این دیدار مدیر کل روابط عمومی صداوسیما ضمن اطلاع از آخرین وضعیت علیرضا برازش که از یک ماه پیش به علت عارضه گوارشی جراحی شده و در همین بیمارستان بستری بود به ملاقات ایشان رفت و در جریان روند درمان وی قرار گرفت.

قرایی گفت: رئیس رسانه ملی از بنده خواست سلامشان را به شما برسانم، برازش با وجود مناسب نبودن وضعیت جسمانی اش که قادر به تکلم نبود با اشاره از حسین قرایی بابت توجهی که رئیس رسانه ملی به پیشکسوتان رسانه ملی دارد قدردانی کرد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما