امروز پنج شنبه  ۳۰ دی ۱۴۰۰

هادی عامل چغرترین گزارشگر تلویزیون به چهل تیکه می‌آید

مشاهده ۲۳۴
۱۴۰۰/۰۹/۱۰- ۱۲:۴۷

هادی عامل گزارشگر مسابقات کُشتی که مخاطبان تلویزیون خاطره‌های بسیاری از او دارند، چهارشنبه میهمان برنامه «چهل تیکه» خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فصل پنجم برنامه «چهل‌ تیکه» به تهیه کنندگی و کارگردانیِ الهام حاتمی، این روزها در حال پخش از شبکه نسیم است. برنامه‌ای که به نوستالژی‌ها و ثبت خاطرات چهره‌های مطرح کشورمان می‌پردازد.

فصل پنجمِ «چهل تیکه»‌ با فضا و نگاهی جدید سراغِ هنرمندان، ورزشکاران و افراد شاخص رفته است تا ناگفته‌ها و خاطرات جالب و جذابی از آنها را برای مخاطبان تلویزیون روایت کند.

این برنامه‌ «چهل تیکه» امشب به حضور دو چهره‌ی ورزشی اختصاص دارد.

محمدرضا علیمردانی امشب میزبان‌هادی عامل و منصور برزگر است. عامل معروف‌ترین گزارشگرِ کُشتی در کشورمان و منصور برزگر هم از کُشتی‌گیرانِ پیشکسوت و مربیانِ بزرگ کُشتی است.

هادی عامل و منصور برزگر در این برنامه خاطراتِ تلخ و شیرینِ بسیاری را روایت کرده‌اند که بدون شک برای علاقه‌مندان به ورزش بسیار شنیدنی است.

«چهل تیکه» با حضور هادی عامل و منصور برزگر، امشب چهارشنبه 9 آذر 1400 از ساعت 21 روی آنتنِ شبکه نسیم می‌رود.

تکرارهای این برنامه روز بعد ساعت 2 بامداد، ساعت 8 و ساعت 14 از شبکه نسیم پخش می‌شود.

چهل تیکه در فصل‌های گذشته خود با دعوت از افراد برجسته‌ کشورمان در حوزه‌های مختلف، توانست گنجینه‌ای از خاطرات و نوستالژی‌های چند نسل را ثبت و ضبط کند.

برنامه «چهل تیکه» با تهیه‌کنندگی و کارگردانیِ الهام حاتمی توانسته است در سال‌های گذشته خودش را به عنوان یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیون مطرح کند.

«چهل تیکه» هر هفته چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت 21 پخش می‌شود. روزهای سه‌شنبه هم گلچینی از سه برنامه‌ هفته‌ گذشته پخش می‌شود.

این برنامه پنجشنبه 11 آذر میزبان احمدرضا اسعدی و جمعه 12 آذر میزبان خشایارراد خواهد بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما