امروز جمعه  ۴ اسفند ۱۴۰۲

پویایی‌ها «قصه‌های من و آقاجان»‎‎ را در رمضان گوش می‌کنند + تیزر

مشاهده ۵۳۰
۱۴۰۱/۰۱/۱۵- ۱۲:۱۴

انیمیشن عروسکی «قصه‌های من و آقاجان» از تولیدات مرکز پویانمایی صبا، در ایام ماه مبارک رمضان هر روز از شبکه پویا پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فصل سوم مجموعه «قصه‌های من و آقاجان» در 24 قسمت 10 دقیقه‌ای و با حال و هوای ماه مبارک رمضان به تهیه کنندگی محسن نبی یان و کارگردانی امیر فیضی با تکنیک استاپ موشن برای گروه سنی کودک تولید و پخش می‌شود.

«قصه‌های من و آقاجان» در فضا و حال و هوایی کاملاً ایرانی تولید می‌شود. پدر بزرگ، کوچه و محله‌هایی با حال و هوای یک زندگی ساده، بازارچه، مسجد، محل و فضاهایی از این قبیل، بخش های مهمی از فضاسازی این مجموعه به شمار می آیند.
نرگس، شخصیت اصلی این مجموعه، راوی قصه‌هایی است که در ماه مبارک رمضان برای خودش، خانواده و اطرافیان، محله و شهر و آبادی اشان اتفاق می افتد. این قصه‌ها به زندگی، روابط، رفتارها و برخوردهایی می‌پردازد که بین بچه‌ها و گاه آدم بزرگ ها جریان داشته و با حس و حالی شیرین و کودکانه روایت می‌شوند.
این روایت ها بیانگر درس ها و نکات اخلاقی، آموزنده هستند که از زبان نرگس تعریف و با همراهی بزرگترها و به خصوص پدر بزرگ او (آقاجان) تصحیح و هدفمند می‌شوند.
هر کدام از قصه‌های این مجموعه براساس سر فصل یا موضوعی خاص شکل می‌گیرند. موضوعاتی که به شکل مستقیم و یا معنایی به ماه مبارک یا آیین‌ها، مراسم و آداب روزه داری و عبادت مرتبطند و با بیانی خاص، شیرین و کودکانه ارائه می‌شوند.

ویدئوها

امتیاز شما