امروز سه شنبه  ۱۱ مهر ۱۴۰۲

صبح پارسی چهارشنبه میزبان رئیس دانشگاه شهید بهشتی

مشاهده ۲۹۱
۱۴۰۱/۰۵/۱۸- ۱۷:۰۸

برنامه صبح پارسی فردا با حضور سعداله نصیری روی آنتن می‌رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکترسعداله نصیری روز چهارشنبه نوزدهم مرداد ماه در صبح پارسی برنامه صبحگاهی شبکه جام جم حضور مییابد. دکتر نصیری رئیس دانشگاه شهید بهشتی است که در صبح پارسی حضور پیدا می‌کند تا درباره فعالیت های خود صحبت کند. در ادامه برنامه، زهیر توکلی، نویسنده، شاعر و کارشناس مذهبی به مناسبت وفات امام زین العابدین (علیه السلام) در صبح پارسی حاضر می‌شود. این برنامه همچنین میزبان محمدمهدی عبدالهی، نویسنده و شاعر آیینی است که در صبح پارسی به صحبت درباره آثار خود می‌پردازد. اجرای صبح پارسی فردا را محمد امین نبیاللهی و آلاء خامهیار بر عهده دارند و تهیه کننده این برنامه علیرضا نظارت است.

برنامه صبحگاهی صبح پارسی از دوشنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۹ صبح بر روی آنتن شبکه جام جم می رود. این برنامه با محوریت اخلاقی و فرهنگی تنظیم شده و بخش هایی مانند نماهنگ های خوانندگان معروف با مناظری از طبیعت، معرفی کتاب، ورزش صبحگاهی و گزیده مهمترین اخبار برای مخاطبان در آن پخش می‌شود. همچنین آیتم یادته به معرفی اماکن بسیار قدیمی ایران پرداخته است.

گفتنی است؛ این برنامه از استودیو تولید شبکه جام جم بر روی آنتن می رود. ویدئوها، تصاویر و اطلاعات بیشتر این برنامه را می توانید در صفحه اینستاگرامی‌به آدرس sobheparsi@ مشاهده کنید.

امتیاز شما