امروز يك شنبه  ۷ خرداد ۱۴۰۲

تحقق اهداف عاشورا در قیام امام زمان (عج) در « قلب فرهنگی»

مشاهده ۱۹۴
۱۴۰۱/۰۵/۱۹- ۱۳:۵۲

برنامه «قلب فرهنگی» جمعه۲۱ مرداد با موضوع بررسی و تبیین تحقق اهداف عاشورا در قیام امام زمان (عج) از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه « قلب فرهنگی» این هفته حجت ‌الاسلام هاشمی‌به عنوان کارشناس مذهبی به موضوع اهمیت نماز جمعه در اسلام  می‌پردازد.
بخشی دیگر از این برنامه به گفتگو با «حجت‌الاسلام محمودی» کارشناس مهدویت اختصاص دارد که در این بخش پیرامون تحقق اهداف عاشورا در قیام امام زمان (عج) صحبت می‌شود .
همچنین در بخش اطلاع رسانی از فعالیت های ستادهای ائمه جمعه، حجت الاسلام سلامت نژاد امام جمعه بندر امام و نماینده ولی فقیه از فعالیت های ستاد نماز جمعه این استان درباره وضعیت و برنامه‌های ستاد برگزاری نماز جمعه و‌ فعالیت های فرهنگی اجتماعی آن مطالبی را بیان می‌کند ‌و حجت الاسلام موسوی امام جمعه اسفراین نیز در این برنامه به تشریح برنامه‌های ستاد نماز جمعه این شهر و اهمیت نماز جمعه در اسلام می‌پردازد.
مجله ی رادیویی « قلب فرهنگی» ویژه نماز جمعه که به صورت زنده هر جمعه پخش می‌شود کاری از گروه تاریخ و اندیشه رادیو فرهنگ است که ساعت ۱۲:۳۰ به تهیه کنندگی محمدرضا حاج حیدری روی موج اف ام ردیف ۱۰۶ مگاهرتز و موج ای ام ردیف ۵۸۵ کیلوهرتز از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

امتیاز شما