امروز يك شنبه  ۱۰ مهر ۱۴۰۱
معاون سیما در جمع مدیران شبکه تهران تاکید کرد:
معاون سیما در جمع مدیران شبکه تهران تاکید کرد:

شبکه تهران سبد متنوعى از محصولات رسانه اى ارائه کند

مشاهده ۲۱۷
۱۴۰۱/۰۵/۲۵- ۱۱:۲۱
تعداد بازدید:217

معاون سیما تصریح کرد: شبکه تهران باید با رویکرد شبکه استانى و نیازسنجی و مخاطب شناسی، سبد متنوعى از محصولات رسانه اى را در گستره استان تهران ارائه کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، محسن برمهانى معاون سیمای صدا و سیما، در جمع مدیران شبکه تهران گفت: در دوره تحولى انتظارمان از شبکه پنج تلویزیون کارکرد یک شبکه استانى است که گستره فعالیتش تهران بزرگ و شهرستان‌هاى استان تهران است.
وى با مرور روند گذشته شبکه پنج و تولیدات فرهنگ ساز آن افزود: خوشبختانه شبکه تهران فراگیرى یک شبکه عمومى و ملى را دارد و از این فرصت و نیز ظرفیت جریان سازى کلان‌شهر تهران براى سایر شهرهاى بزرگ، باید براى جذب بیشتر و جلب رضایت مخاطبان بهره برد.
برمهانى خطاب به مدیران شبکه تصریح کرد: در قامت یک شبکه استانى در معاونت سیما، باید با رویکرد شبکه استانى و نیازسنجی و مخاطب شناسی، سبد متنوعى از محصولات رسانه اى ارائه کنید.
وى بر حضور موثر مدیران شبکه در جلسات و تصمیمات استانى تاکید کرد و گفت: این امر در راستاى تقویت هویت شبکه لازم است و از طرف دیگر تعامل شما با دستگاه‌هاى خدمتگزار همچون استاندارى، شهردارى و... برکات و فواید دارد.
برمهانى هم‌افزایى بین‌شبکه‌اى را جزو راهبردهاى دوره جدید رسانه ملى برشمرد و گفت: یکى از این همکارى هاى بین شبکه اى به دلیل توجه و انس بیشتر ایرانیان خارج از کشور به پایتخت، مى تواند با شبکه جهانى جام جم شکل بگیرد که نیازمند طراحی رسانه ای است.
وى ابراز امیدوارى کرد: سیاستگذاری جدید در راستای بازتعریف ماموریت اصلی شبکه و نیز تقویت برنامه‌هاى گفتمانى انقلاب در یک فاصله زمانی مشخص و به طور معنادار روى انتن شبکه تهران نمود پیدا کند.
در این دیدار مهندس اشناب مدیر شبکه پنج سیما به رویکرد استانی و شهروند محور شبکه تهران تاکید کرد و افزود: برنامه‌هایی نظیر «تهران بیست»، «در شهر»، «در استان»، «شب فیروزه ای»، «شهر امن»، «نوروز در راه است»، «داستان یک شهر»، «جشن رمضان»، «خنده رو»، «قرار بهشت»، «تهرانگرد»، «تهران 14»، «سلام تهران»، «به خانه بر می‌گردیم»، «گزارش های کوتاه خبرنگاران مردمی» در قالب برنامه 65 ثانیه و... تنها تعداد انگشت شماری از ده‌ها برنامه این شبکه است که با هدف اطلاع رسانی از رویداد های فرهنگی، هنری، اجتماعی پایتخت و همچنین پیگیری درخواست های شهروندان و مردم استان و انعکاس و به تصویر کشیدن اقدامات و تلاش های مسئولان استان و شهر تهران روی آنتن این شبکه می رود.
وی به حضور دائمی و پررنگ شبکه تهران سیما در جلسات متعدد و پرشمار استانی اعم از «شورای تامین استان، ستاد استانی کرونا، قاچاق کالا و ارز، عفاف و حجاب، کارگروه‌های اجتماعی، فرهنگی، مذهبی، سیاسی، امنیتی، مبارزه با مواد مخدر، خانواده و...» اشاره کرد و افزود: ضمن حضور نمایندگان این شبکه در جلسات متعدد و پرشمار دستگاه‌های مختلف شهری و استانی، تلاش می‌کنیم در راستای سیاست ها و ضوابط رسانه ملی و همچنین شبکه تهران، تعاملی سازنده و روابط گسترده تری با مسئولان استانی داشته باشیم.
در این دیدار سایر مدیران شبکه تهران ضمن معرفی و تشریح فعالیت های گروه‌های برنامه ساز، اهداف برنامه‌های روی آنتن را تبیین و دستاوردهای هر برنامه را نیز یادآور شدند.
شایان گفتن است معاون سیما ضمن بازدید از گروه‌هاى برنامه ساز و بخش هاى ستادى شبکه تهران به همکاران این شبکه خداقوت گفت.
در این بازدید، کوروش مفاخرى رئیس مرکز طرح، برنامه و ارزیابى، سید باقر حاجى سید رضى رئیس مرکز تولید و فنى، مرتضى طاهرى سرپرست مالى و ادارى، سعید سلطانى مشاور اجرایى و مدیر دفتر و حمید خواجه نژاد مدیر روابط عمومى سیما نیز حضور داشتند.

تصاویر

امتیاز شما