امروز يك شنبه  ۱۰ مهر ۱۴۰۱
پوشش همه‌جانبه بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی
پوشش همه‌جانبه بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

قدردانی وزیر ورزش از رسانه ملی

مشاهده ۱۴۷
۱۴۰۱/۰۵/۲۶- ۱۰:۱۲
تعداد بازدید:147

وزیر ورزش و جوانان در پیامی، از خبرنگاران و گزارشگران اعزامی رسانه ملی به دلیل تلاش برای پوشش همه‌جانبه بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در طول مدت برگزاری این مسابقات قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی‌که از ۱۷ تا ۲۷ مرداد در قونیه ترکیه برگزار می‌شود که  به طور کامل تحت پوشش رسانه ملی قرار گرفته است. مسابقات نمایندگان کاروان ایران در این دوره از مسابقات نیز که با بیش از ۲۴۰ ورزشکار در ۱۶ رشته ورزشی حضور به هم رسانده است به صورت زنده پخش می‌گردد.

در تیم اعزامی سازمان صدا و سیما، خبرنگارانی از خبرگزاری صدا و سیما، رادیو ورزش و معاونت برون مرزی حضور دارند، که به سرپرستی شبکه ورزش سیما در قالب ارتباط زنده تصویری و تلفنی و بسته‌ها و گزارش‌های خبری، آخرین اخبار و اتفاقات این مسابقات را به سمع و نظر مخاطبان رسانه ملی می‌رسانند.

تهیه و تولید ویژه برنامه بازی‌های کشورهای اسلامی در شبکه ورزش، بیش از ۸ ساعت پخش زنده مسابقات، بیش از ۱۵ ارتباط زنده تصویری، بسته‌های گزارشی برای بخش‌های مختلف خبری، گزارش زنده از محل مسابقات در رادیو ورزش، پوشش ویژه از رادیو تازه تاسیس ورزش بانوان، از جمله اقدامات روزانه انجام گرفته در ایام برگزاری این دوره از مسابقات است.

از نکات قابل توجه در این دوره از بازی‌ها، نبود خط پخش زنده تلویزیونی مسابقات رشته‌های مختلف ورزشی در مراحل مقدماتی بود که با تلاش تیم اعزامی‌به محل برگزاری مسابقات، از طریق ارسال و دریافت خطوط اینترنتی محقق شد.

در پی این اقدامات، دکتر حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان نیز در پیامی، مراتب تقدیر و سپاس خود از خبرنگاران و گزارشگران اعزامی رسانه ملی که در طول مدت برگزاری این مسابقات در کنار ملی‌پوشان کشورمان حضور داشتند را اعلام کرد.

لازم به ذکر است که اختتامیه این دوره از بازی‌ها فردا شب پنجشنبه ۲۷ مردادماه ۱۴۰۱ از ساعت ۲۱ با رژه اعضای کاروان ایران برگزار می‌گردد و این مراسم نیز به صورت زنده از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد.

امتیاز شما