امروز يك شنبه  ۳ مهر ۱۴۰۱
معاون امور استان های رسانه ملی در آیین تکریم و معارفه مدیران کل صداوسیمای فارس
معاون امور استان های رسانه ملی در آیین تکریم و معارفه مدیران کل صداوسیمای فارس

فعالیت براساس زیست بوم استان ها از مهمترین برنامه‌های دوره تحول رسانه ملی است

مشاهده ۵۸۹
۱۴۰۱/۰۶/۲۹- ۱۴:۱۰
تعداد بازدید:589

آیین تکریم و معارفه مدیران کل صداوسیمای فارس سه شنبه ۲۹ شهریور درسالن شهید رکنی صداوسیمای فارس برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این مراسم که با حضور استاندار و مدیران ارشد استان، دکتر عابدینی معاون امور استان‌های رسانه ملی ، مهندس سهرابی معاون حقوقی و امور مجلس رسانه ملی و دکتر پهلوانیان مدیرکل جدید صداوسیمای فارس، خانواده شهیدان اسکندری و خادم صادق و کارکنان مرکز فارس برگزار شد استاندار فارس، مدیرکل پیشین صداوسیمای فارس را فردی فهیم و خوش سلیقه توصیف کرد و افزود: آقای سهرابی با تجربیات ارزشمند و مدیریت شایسته خود توانست افتخارات مهم و رتبه‌های برتر را در عرصه کشوری در جشنواره‌های مختلف برای صداوسیمای فارس رقم زند.
دکتر ایمانیه با بیان اینکه در گفتگو با دکتر جبلی رییس سازمان صداوسیما ،وی آمادگی خود را برای هر گونه همکاری در جهت ارتقای استان  اعلام کرد افزود: استانداری فارس آمادگی دارد برای تامین زمین سایت سوم صداوسیمای فارس و تجهیز کردن این مجموعه همکاری کاملی داشته باشد.
استاندار فارس با بیان اینکه شیراز سومین حرم اهل بیت(س)  و شهر دارالعلم است و در بخش های مختلف کشاورزی ، صنعتی ، گردشگری ، پزشکی از قطب های مهم کشور به شمار می آید افزود : صداوسیمای فارس همواره همکاری نزدیک و خوبی با مجموعه مدیریت استان داشته و در معرفی ظرفیت ها و توانمندی‌های استان قدم های خوبی برداشته است .
دکتر ایمانیه با بیان اینکه صداوسیما رکن تمامی فعالیت هاست از پای کار بودن تمام قد رسانه ملی در استان فارس برای کمک به بخش فناوری و دانش بنیان استان قدردانی کرد.
استاندار فارس با اشاره به اینکه صداوسیمای فارس در تبیین موضوعات مختلف از جمله اقتصادی و گفتمان سازی در این خصوص به خوبی نقش خود را ایفا کرده ادامه داد : این همکاری موجب شد ما با شفاف سازی و تبیین مسائل و موضوعات مختلف مردم استان را با خود در تنگناها و مشکلات همراه کنیم.
دکتر ایمانیه در پایان برای مدیرکل جدید صداوسیمای فارس آرزوی موفقیت کرد و وی را فردی حوزوی و دانشگاهی دانست که خدمات شایسته وی در مسوولیت های قبلی امیدواری را برای ارتقا و جهش فعالیت های صداوسیمای فارس دوچندان می‌کند.
معاون امور استان‌های رسانه ملی هم در این مراسم با بیان اینکه بنده اهل استان فارس هستم و اینجا را خانه اول خود می دانم افزود: دنیای کنونی دنیای تبدیل جنگ ابزار به جنگ افکار است و امروز شاهد نبرد شناختی میان جریان غرب و نظام سلطه با فرهنگ ایرانی و اسلامی هستیم و بی تردید با توجه به تعبیرات حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب در خصوص صداوسیما که آن را به مثابه دانشگاه داستند که وظیفه ارتقای سطح افکار عمومی را دارد افزود: مقام معظم رهبری در حکم انتصاب رییس سازمان صداوسیما با افزودن وظایف و ماموریت های دیگر به صداوسیما این مجموعه را آوردگاهی برای مبارزه بی امان با جریان تحریف و تفتین و قرارگاهی برای پراکندن امید و تلاش و بالندگی و آسایشگاهی برای نشر جلوه‌های هنر و زیبایی‌های آن برشمردند.
دکتر عابدینی با بیان اینکه زمینه تمامی این موضوعات در استان فارس صادق است افزود : در دوره تحول رسانه ملی تلاش می‌کنیم مراکز استانی براساس زیست بوم خود فعالیت کنند و از صدور بخشنامه‌های واحد برای مراکز مختلف اجتناب خواهیم کرد.
وی ادامه داد : در دوره تحول رسانه ملی تلاش می‌کنیم فرامین رهبر معظم انقلاب عملیاتی شود زیرا معتقدیم دانش و توان انجام این ماموریت را داریم .
معاون امور استانهای رسانه ملی با بیان اینکه در دوره جدید رسانه ملی تلاش می‌کنیم به خط قرمزها کمتر توجه کنیم و بیشتر به خط سبزها بپردازیم افزود : خط سبزها به معنی پرداختن به موضوعاتی است که هیچ گاه یا کمتر به آنها پرداخته شده است از جمله دفاع جانانه ملت ایران مقابل نظام سلطه ، زیست بوم ها و خرده فرهنگ ها ، وفاداری هنرمندان به نظام و مرز و بوم ، درخشش قهرمانان ، دستاوردهای علمی نخبگان و جوانان با استعداد ایرانی که در لبه دانش و فناوری حرکت می‌کنند ، روستاها به عنوان رنگین کمان خرده فرهنگ ها و عمق راهبردی انقلاب که نمونه بارز آن آغاز تصاویر راهپیمایی ۲۲ بهمن سال گذشته در بخش های خبری سراسری از حماسه سازی آنان و دیگر زمینه‌ها را می توان نام برد.
معاون رییس سازمان صداوسیما ؛ مدیرکل پیشین مرکز فارس را مدیری شایسته ، خوش سلیقه، خوش ذوق و بسیار حرفه ای توصیف کرد و افزود : آقای سهرابی در دوران تصدی مسئولیت صداوسیمای فارس خوش درخشید و همواره شاهد موفقیت های مجموعه تحت مدیریتی او در جشنواره‌ها بودیم و کارنامه بسیار خوبی از خود بجای گذاشت.
دکتر عابدینی ، مدیرکل جدید صداوسیمای فارس را نیز فردی با سابقه درخشان مدیریتی و علمی و فردی متفکر و اندیشمند توصیف و ابراز امیدواری کرد دکتر پهلوانیان با اجرای سیاست های دوره تحول رسانه ملی و تعامل و همکاری خوب با بخش های مختلف آینده روشنی را برای صداوسیمای فارس رقم زند.
معاون حقوقی و امور مجلس رسانه ملی و مدیرکل پیشین صداوسیمای فارس هم در این مراسم مدت هفت سال و هفت ماه مدیریت خود در صداوسیمای فارس را هدیه امام رضا علیه السلام بیان و خاطرنشان کرد : پس از دوران مدیریت کوتاه در استان خراسان رضوی و توفیق همجواری با ثامن الحج علیه السلام ، حضور در شیراز سومین حرم اهل بیت علیهم السلام را هدیه این امام همام می دانم .
سهرابی افزود: در طول دوران خدمت در صداوسیمای فارس ضمن بهره گیری از حضور گرانقدر بزرگان ، فرهیختگان و افراد صاحب کمال استان ، این آموخته‌ها و تجارب گرانسنگ را توشه راه برای انجام موفق مسئولیت جدید در رسانه ملی خواهم کرد.
معاون حقوقی و امور مجلس رسانه ملی توکل ، توسل ، همراهی و همدلی را رمز توفیق در انجام ماموریت های خود در صداوسیمای فارس بیان کرد و افزود : باوجود کارهای زیاد انجام شده ، کارهای نکرده فراوانی وجود دارد که حتما با تلاش های دکتر پهلوانیان با سابقه درخشان حوزوی و دانشگاهی و متخصص در امور رسانه به سرانجام خواهد رسید.
دکتر پهلوانیان مدیرکل صداوسیمای فارس هم با تشکر از حسن اعتماد دکتر جبلی ریاست محترم سازمان صداوسیما و قدردانی از تلاش های ارزشمند مدیرکل پیشین صداوسیمای فارس ابراز امیدواری کرد با کمک و همراهی مدیریت استان و بهره گیری از ظرفیت های بی شمار استان فارس ، بتواند خدمتگزاری خوبی برای مردم شریف، فرهنگ دوست و هنرپرور استان فارس باشد.

امتیاز شما