امروز دوشنبه  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

دکتر جبلی، مهندس حسن نجمی را به عنوان مدیرکل صداوسیمای استان مرکزی منصوب کرد

مشاهده ۵۲۰
۱۴۰۱/۰۸/۲۲- ۱۸:۵۱

رئیس سازمان صداوسیما، طی حکمی مهندس حسن نجمی را به عنوان مدیرکل صداوسیمای استان مرکزی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پیمان جبلی، رئیس سازمان صداوسیما در حکمی «حسن نجمی» را به سمت مدیرکل صداوسیمای استان مرکزی، منصوب کرد.

احصا و اولویت بندی ظرفیت های رسانه ای استان برای حضور در عرصه‌ های بین المللی، ملی و محلی؛ تلاش در مسیر عدالت رسانه ای با تدوین برش استانی سند تحول و فهرست ها و پیوست های مربوطه و تمهید جهش کمی و کیفی در تولید محتوای حرفه ای و مردمی از مواردی است که پیمان جبلی در حکم انتصاب «حسن نجمی» بر آن تأکید کرده است.

آیین تکریم و معارفه مدیر کل صداوسیمای استان مرکزی امروز، یکشنبه ۲۲ آبان با حضور آیت الله دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان؛ دکتر حسن عابدینی معاون امور استان‌ های رسانه ملی؛ فرزاد مخلص الائمه، استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد و داریوش دبیقی بعد از ۳ سال حضور در اراک، سکان هدایت صداوسیما استان مرکزی را به حسن نجمی سپرد.

حسن نجمی متولد شهریور ۱۳۵۸ در شهرستان اراک است که با تحصیلات کارشناس ارشد مهندسی برق و الکترونیک، در ۲۰ سال اخیر علاوه بر مدیریت بخش های فنی شبکه آفتاب، معاونت فنی این شبکه را نیز عهده دار بوده است و در کارنامه سیاسی او معاونت راهبردی جبهه فرهنگی، اجتماعی انقلاب اسلامی در استان مرکزی، به چشم می خورد. وی همچنین تهیه کنندگی برنامه پیام آفتاب، مظلوم مدینه، و جنبش نرم افزاری را در کارنامه تولید و برنامه سازی خود دارد.

داریوش دبیقی نیز پس از خداحافظی با همکاران خود در شبکه استانی آفتاب، ۲۸ شهریور امسال با حکم رئیس سازمان صدا و سیما، به عنوان مدیرکل صداوسیمای خوزستان معرفی شد.
همچنین در این مراسم، دکتر عابدینی، با اهدای لوح سپاس، از زحمات و تلاش های چندین ساله داریوش دبیقی در دوره تصدی مدیریت این مرکز قدردانی کرد.

 

امتیاز شما