امروز شنبه  ۱۲ فروردين ۱۴۰۲
قدردانی شورای نظارت بر صداوسیما از میان‌ برنامه «چشم و چراغ»؛
قدردانی شورای نظارت بر صداوسیما از میان‌ برنامه «چشم و چراغ»؛

ساده اما موثر

مشاهده ۵۵۵
۱۴۰۱/۱۱/۰۹- ۲۱:۱۱
تعداد بازدید:555

شورای نظارت بر سازمان صداوسیما با ارسال نامه‌ای به رئیس رسانه ملی از عوامل میان‌ برنامه «چشم و چراغ» قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این نامه آمده است: یکی از اقدامات قابل توجه سازمان صداوسیما و معاونت سیما در دوره اخیر، تلاش در جهت تبیین اهداف شهدای گرانقدر و اقدامات مناسب در خصوص معرفی پدران و مادران شهداست که در این باره به طور خاص می‌توان به میان‌ برنامه «چشم و چراغ» که هر شب قبل از بخش خبری 20:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود، اشاره کرد.

شورای نظارت بر سازمان صداوسیما میان‌ برنامه «چشم و چراغ» را نمونه ای مناسب، ساده، کم ادعا و در عین حال موثر در معرفی و تکریم فرهنگ شهادت و خانواده شهدا و شایسته قدردانی معرفی کرده است. برنامه‌ای با ساختاری ساده و بی‌پیرایه که سادگی آن در خدمت محتواست و توانسته اعتماد پدران و مادران شهید را جلب کند و راوی روایت آنها باشد. این شورا، زمان کوتاه هر قسمت را باعث جذب مخاطبان کم حوصله خوانده و روایت پدر و مادرشهیدان را در عین صمیمی‌بودن، پرصلابت معرفی کرده که نشان دهنده شخصیت غنی و طبع بلند آنان است.

شورای نظارت بر سازمان صداوسیما در پایان ضمن استقبال از توجه ویژه مسئولان فعلی سازمان و معاونت سیما به مفهوم شهادت و معرفی شهدا و قدردانی از خانواده‌های آنان، خواهان تجلیل از عوامل و و دست اندرکاران تولید و پخش میان‌ برنامه «چشم و چراغ» شده است.

 

امتیاز شما