امروز شنبه  ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

تجربه لحظات شیرین سحرگاهی با برنامه‌های سیما

مشاهده ۳۲۶
۱۴۰۲/۰۱/۰۴- ۱۶:۵۹

یکی از اوقات دیدنی سیما در ماه مبارک رمضان، برنامه‌های سحرگاهی هستند. . برنامه‌هایی که مکمل شب زنده داری‌های عابدان و لحظات شیرین سحرگاهی روزه داران است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شبکه‌های سیما برای اوقات سحر ماه مبارک رمضان، ویژه برنامه‌های «ماه خدا»، «صبح روز بعد»، «ماه من»، «سحوری»، «قرار بهشت»، «دل آرام»، «وقت سحر»، «سحرونه» و «سر سفره خدا» را تدارک دیده اند که مملو از لحظات و تصاویر خاص و دلربا است.

 *** «ماه خدا» شبکه یک سیما
ویژه برنامه سحرگاهی «ماه خدا» مطابق هرسال یک ساعت و نیم قبل از اذان صبح یعنی ساعت 3 بامداد تا زمان پخش آخرین اذان شهرهای کشورمان ایران روی آنتن شبکه یک می رود. این برنامه به تهیه کنندگی سیدپوریا ملک آبادی دارای آیتم های گوناگونی نظیر سخنرانی، مادران شهدا، خطبه متقین و پویش ختم قرآن کریم خواهد بود. «ماه خدا» با اجرای حسن سلطانی پخش می‌شود.

 *** «صبح روز بعد» در شبکه دو 
ویژه برنامه سحرگاهی «صبح روز بعد» با اجرای فرزاد جمشیدی به صورت زنده هر سحرگاه از ساعت 4 تا 6 پخش می‌شود.

*** «ماه من» شبکه سه در سحرگاهان
شبکه سه برنامه «ماه من» را با کارشناسی حجت الاسلام پناهیان، آقامیری و خضری  برای روزه داران ماه خدا تدارک دیده است.

 *** «سحوری» در شبکه چهار
برنامه ویژه سحر شبکه چهار با نام «سحوری» با اجرای علیرضا مختارپور لحظات نابی را تا اذان صبح برای مهمانان ضیافت الله در نظر دارد.

*** «قرار بهشت» شبکه پنج در سحر
در سحر های ماه مبارک رمضان ویژه برنامه «قرار بهشت» با اجرای مجید یراق بافان و کارشناسی مهدی امین فروغی از کربلای معلی تقدیم نگاه عاشقان و مهمانان ماه ضیافت الهی می‌شود. 
این برنامه به همت گروه معارف شبکه پنج سیما هر بامداد ساعت 2:30 تماشایی می‌شود.

 *** «دل آرام» با شبکه قرآن
ویژه برنامه سحرگاه ماه مبارک در این شبکه برنامۀ «دل آرام» است که از حرم رضوی به تهیه کنندگی صفدری است که این برنامه را با بخش های ویژه ای چون دعوت از جامعه قرآنی، مناجات خوانی اقوام شهرهای ایرانی، دعوت کارشناس (هدایت) و دعای سحر به صورت زنده پخش خواهد کرد.

*** «وقت سحر» با شبکه افق
ویژه برنامه سحرگاهی شبکه افق هم با نام «وقت سحر» از آنتن این شبکه با اجرای حامد عسکری برای روزه داران پخش می‌شود.

*** «سحرونه» با شبکه امید
برنامه سحرگاهی «سحرونه» با اجرای محمدمیرزازاده از شبکه امید پخش می‌شود. 

*** «سر سفره خدا» با شبکه کودک
«سر سفره خدا» ویژه برنامه سحرگاهی ماه مبارک رمضان است که با اجرای حامد مدرس، امیر سهیلی، احسان مهدی در خانه ای مجاور یک مسجد هر سحر نمایش طنز اجرا می‌کنند و میزبان مهمانانی ویژه می‌شود.

***«آوانوا» با شبکه آموزش

برنامه «آوانوا» به تهیه کنندگی علی کرمی و اجرای اسماعیل آذر، مسعود فروتن، ناصرفیض، مهدی صالحی، علیرضا بختیاری و ....  از ساعت 1 تا سحر مهمان خانه‌های مردم می‌باشد.

امتیاز شما