امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
جبلی در بدو ورود به استان بوشهر:
جبلی در بدو ورود به استان بوشهر:

ظرفیت عظیم فرهنگی بوشهر فرصتی گران‌بها برای رسانه ملی است

مشاهده ۵۹۰
۱۴۰۲/۰۹/۰۸- ۰۶:۵۴
تعداد بازدید:590

رئیس رسانه ملی در ادامه سفرهای استانی‌اش، دیشب، سه‌شنبه هفتم آذرماه وارد بوشهر شد و با اشاره به ظرفیت‌ عظیم فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و مردمی این استان که فرصتی گران‌بها برای رسانه ملی است، از ضرورت توجه ویژه‌، عمیق‌ و مؤثرتر به این استان سخن گفت و تمهید زمینه‌هایی برای بهره‌گیری حداکثری از آن را ازجمله اهداف سفر خود خواند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پیمان جبلی شب گذشته وارد فرودگاه بین‌المللی بوشهر شد و در گفت‌وگویی کوتاه به بیان برنامه‌ها و اهداف دهمین سفر استانی خود پرداخت و گفت: بوشهر از استان‌های بسیار ارزشمند به لحاظ فرهنگی و تاریخی است و جایگاه و اهمیت والایی در اقتصاد ملی، تأمین انرژی و تاریخ مبارزات ضداستعماری ایران دارد و پیشگام در حوزه انرژی هسته‌ای کشور عزیزمان است.

وی افزود: باتوجه‌به ظرفیت‌های بسیار عظیم فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و مردمی‌بوشهر، ضرورت دارد رسانه ملی توجه ویژه‌تر، بیشتر، عمیق‌تر و مؤثرتری به این استان داشته باشد.

رئیس رسانه ملی بررسی و به‌کارگیری تمام ظرفیت‌های رسانه ملی اعم از صداوسیمای بوشهر و شبکه‌های سراسری را در راستای کمک به اجرای طرح‌ها، برنامه‌ها، راهبردها و سیاست‌های پیشرفت و توسعه درحال اجرا و در دست اقدام استان در جریان این سفر خواند و اظهار کرد: در عین حال، ظرفیت‌های فرهنگی عظیمی نیز در بوشهر وجود دارد که باید بیش‌ از پیش به فعلیت درآیند و سهم خودشان را در رونق و تحول در رسانه ملی ایفا کنند. برنامه‌های سفر جاری نیز با همین هدف ترتیب داده شده است.

امتیاز شما