امروز شنبه  ۵ اسفند ۱۴۰۲

شبکه اترک با پزشک شما همراه شما

مشاهده ۱۸۶
۱۴۰۲/۰۹/۰۸- ۱۱:۱۰

صداوسیمای خراسان شمالی با برنامه «پزشک شما» سلامتی مخاطبان را مورد توجه قرار می دهد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «پزشک شما» با هدف آگاهی خانواده‌ها ازمسائل بهداشتی و پزشکی در سیمای اترک، صداوسیمای خراسان شمالی تهیه و تولید می‌شود. این برنامه با بررسی و توضیح  بیماری‌ها توسط پزشک متخصص، تلاش دارد تا در مورد بیماری مورد بحث در برنامه و نحوه پیشگیری و درمان  آن بیماری به سؤالات  مخاطبان پاسخ دهد.

در این برنامه موضوع‌های متنوّع و کاربردی مانند: کاربردهای رادیولوژی در پزشکی، سفرهای طولانی و آسیب‌ها و حوادث ناشی از آن در حوزه ارتوپد، پوست و مو و زیبایی، دیابت و تغذیه در دیابت، مباحث عمومی تغذیه، زایمان، هموفیلی، قلب و عروق، مغز و اعصاب و... مطرح می‌شود و پزشک متخصّص و فوق تخصّص در حوزه‌های گوناگون پیرامون موضوع برنامه، مباحثی را ارائه می‌دهد.

در الو دکتر، مخاطبان با ارتباط تلفنی و پیامک، سؤال خود را مطرح می‌کنند و پزشک برنامه به آن‌ها پاسخ می‌دهد. بخش کمک های اولیه، تندرستی، دانستنی‌های پزشکی و... از بخش های دیگر «پزشک شما» است. همچنین مطالب مفید و مرتبط با موضوع برنامه زیرنویس می‌شود.

«پزشک شما» به تهیه کنندگی علی حسن نیا و با اجرای مریم نیازی یکشنبه‌ها و سه شنبه‌ها از سیمای اترک ساعت 10 صبح به مدت یک ساعت به طور زنده روی آنتن می رود.

 

تصاویر

امتیاز شما