امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
رئیس سازمان صداوسیما در بازدید از کارخانه کشتی‌سازی شهید محلاتی بوشهر تأکید کرد:
رئیس سازمان صداوسیما در بازدید از کارخانه کشتی‌سازی شهید محلاتی بوشهر تأکید کرد:

ضرورت تبیین مصادیق اقتدار ملی کشور در رسانه ملی

مشاهده ۸۰۳
۱۴۰۲/۰۹/۰۸- ۱۶:۰۵
تعداد بازدید:803

رئیس رسانه ملی از مرکز تخصصی شناوری شهید محلاتی در استان بوشهر بازدید کرد و آن را مصداقی از افتخار و اقتدار ملی و جلوه عینیت یافته شعار «ما می‌توانیم» دانست و ابراز امیدواری کرد رسانه ملی در تبیین این عظمت نقش شایسته‌ای ایفا کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پیمان جبلی در جریان دهمین سفر استانی‌اش که از شب گذشته به مقصد بوشهر آغاز شده است، در مؤسسه ‌شهید محلاتی حضور یافت و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این کارخانه، از نزدیک در جریان روند تولید و پیشرفت‌های حاصله در این صنعت قرار گرفت.

وی در حاشیه این بازدید، با بیان اینکه یکی از نعمت‌هایی که خداوند به  کشور ما ارزانی داشته سواحل طولانی و ارتباط کشور ما به لحاظ سرزمینی با آب‌های  آزاد از شمال و جنوب است گفت: همان‌طور که در سند اقتصاد دریامحور ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب نیز تأکید شده، اقتصاد دریامحور می‌تواند بخش عمده‌ای از اقتصاد ما را شکل دهد.

                  

جبلی افزود: یکی از مهم‌ترین مقدمات شکل‌گیری اقتصاد دریامحور، صنعت کشتی‌سازی و شناورسازی است که به‌نوعی یک صنعت مادر در به‌حرکت‌درآوردن چرخ‌های این اقتصاد، ایجاد اشتغال و ارتقای علم و دانش به ویژه در حوزه‌های جدید دانش در کشور است.

رئیس سازمان صداوسیما فعالیت و نقش‌آفرینی مؤسسه کشتی‌سازی شهید محلاتی را مصداقی از افتخار و اقتدار ملی و جلوه عینیت یافته شعار «ما می‌توانیم» دانست و عنوان کرد: فرزندان این ملت در کسوت کارشناسان، متخصصان، مهندسان و دانشمندان می‌توانند بزرگ‌ترین کارها را به‌راحتی و در بالاترین ترازهای بین‌المللی انجام دهند.

وی ادامه داد: ضرورت دارد که عظمت و تأثیر این مجموعه عظیم صنعتی در اقتصاد دریامحور و دیگر مصادیق خودباوری و اقتدار کشور، به‌صورت کامل برای مردم و متخصصان بازگو شود و امیدواریم رسانه ملی در تبیین این عظمت نقش شایسته‌ای ایفا کند.

رئیس سازمان صداوسیما در این بازدید، تلاش مهندسان بی ادعا و مخلص مجموعه را که در گرما و شرایط سخت آب و هوایی مشغول کار ساخت و تعمیر شناورها و کشتی‌ها هستند، ستود و سپاس گفت.

بازدید از پروژه ساخت ناو اقیانوس‌پیمای شهید سلیمانی 2 پایان بخش حضور رئیس رسانه ملی در این مجموعه صنعتی دریایی بود.

امتیاز شما