امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

صداوسیمای مرکز کرمان خدمات دولت در استان را در قالب برنامه‌های متعدد معرفی می‌کند

مشاهده ۱۱۶
۱۴۰۲/۰۹/۱۸- ۱۲:۵۹

دکتر علیرمضانی مدیرکل مرکز کرمان به همراه شورای معاونین مرکز نشستی را با دکتر آیت الهی موسوی معاون امور عمرانی استانداری کرمان به همراه مدیران کل راه و شهرسازی شمال و جنوب استان، مدیران کل منابع طبیعی و آبخیزداری شمال و جنوب استان، مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و جمعی دیگر از مدیران حوزه عمرانی استان برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این نشست دکتر علیرمضانی راه اندازی شبکه خبر ۲ را در عرصه ملی ظرفیتی مناسب برای انعکاس فعالیت ها و رویدادهای کشور در عرصه عمرانی عنوان کرد و گفت: در استان نیز این بسترفراهم است و این برنامه ریزی باهدف تبدیل ایران اسلامی‌ با عنوان کارگاه سازندگی راه اندازی شده و این زمینه برای انعکاس فعالیت ها فراهم است و آماده تهیه برنامه در عرصه عمرانی و طرح های دولت هستیم.

مدیر کل صداوسیمای مرکز کرمان، تاکید کرد: در قالب عناوین مختلف ظرفیت سنجی صورت گرفته و در برنامه‌های سیما، خبر، رادیو و فضای مجازی بستر مناسب تدارک دیده شده است و رسانه استانی آمادگی این را دارد که بتواند برنامه‌های دولت را با باورپذیری بالا منعکس نماید.

معاون عمرانی استانداری کرمان نیز در این نشست با اشاره به عملکرد و انعکاس اقدامات صداوسیمای مرکز کرمان در زمینه طرح های عمرانی دراستان توسط دولت گفت: با تعامل بیشتر در حوزه‌های مختلف و انعکاس برنامه‌های دولت می‌شود مردم را نسبت به عملکرد این حوزه آگاه ساخت.

آیت اللهی موسوی بیان داشت: امید آفرینی یکی از اولویت هایی است که بایستی مدنظر باشد و بایستی این خدمات برای مردم و جامعه نمود داشته باشد. وی گفت: مسکن ملی،  کاشت نهال و طرح های حمایتی جمعیتی، سه اولویت اصلی و فعلی است و بسیاری از اقدامات انجام شده در استان علاوه بر سطح استانی درسطح ملی هم قابلیت برابری دارد و مردم بایستی در جریان این تلاشها باشند.

در این نشست مصوب شد انعکاس طرح های درحال انجام دولت در برنامه‌های مختلف صبحگاهی، خبر و رادیو منعکس و همچنین پیگیری چگونگی ساخت و میزان پیشرفت مسکن ملی استان در رسانه استانی انجام شود.

امتیاز شما