امروز يك شنبه  ۲ ارديبهشت ۱۴۰۳

آغاز بکار نمایشگاه ملی رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ایران (رصتا)

مشاهده ۲۴۰
۱۴۰۲/۱۰/۱۰- ۱۶:۳۰

دومین نمایشگاه ملی رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ایران (رصتا)، با حضور پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی به نقل از خبرگزاری صداوسیما، ۱۵۱ سکوی صوت و تصویر فراگیر، ۸۰ شرکت ارائه دهنده خدمات به سکو‌های صوت و تصویر فراگیرو واحد‌های صداوسیما در دومین نمایشگاه رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ایران (رصتا) حضور دارند.

جریان سازی برای تولید و توسعه محتوای سالم و مفید، ایجاد همگرایی و هم‌افزایی بین فعالان و ذی‌نفعان و حمایت‌کنندگان زیست‌بوم صوت و تصویر فراگیر رویکرد دومین نمایشگاه رصتا است.

ایجاد فرصت برای توسعه رسانه‌ها، ارتباط با متخصصان حوزه رسانه، شناسایی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل فعالین زنجیره ارزش آفرینی رسانه‌ها، انتقال تجربه و اطلاع رسانی از آخرین دستاو رد‌های حوزه رسانه از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

برنامه‌های جانبی رصتا شامل نشست‌های تخصصی برای همکاران ساترا و فعالان صنعت و همچنین کارگاه‌های آموزشی برای مردم و گفتگو‌های صنفی است.
با توجه به پیشرفت فزاینده اخیر هوش مصنوعی، تالار هوش مصنوعی نیز برگزار می‌شود که در آن مسابقاتی برای نوجوانان انجام می‌شود.
امسال در کنار دومین نمایشگاه «رصتا» نخستین جشنواره «رصتا» هم برگزار می‌شود که سلامت محتوا و خدمات فنی از معیار‌های انتخاب است.

همچنین در این نمایشگاه بهترین غرفه نمایشگاه معرفی خواهد شد. دومین نمایشگاه ملی رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ایران (رصتا)، تا ۱۳ دی در مصلا تهران دایر است.

 

ویدئوها

امتیاز شما