امروز چهارشنبه  ۲۹ فروردين ۱۴۰۳
رئیس رسانه ملی در بازدید از پشت‌صحنه رئالیتی شوی شبکه یک تأکید کرد:
رئیس رسانه ملی در بازدید از پشت‌صحنه رئالیتی شوی شبکه یک تأکید کرد:

بازنمایی واقعی اتفاقات مجلس در «کتاب قانون»/ ابتکار کانال‌های انتخاباتی در تحقق عدالت رسانه‌ای

مشاهده ۴۶۶
۱۴۰۲/۱۰/۲۸- ۲۰:۳۴
تعداد بازدید:466

رئیس رسانه ملی بابیان اینکه «کتاب قانون» یکی از بهترین برنامه‌های سیما در موضوع انتخابات است، گفت: ارزش و اهمیت کتاب قانون در بازنمایی واقعی آن‌چیزی است که در مجلس اتفاق می‌افتد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پیمان جبلی در حاشیه بازدید از رئالیتی شوی «کتاب قانون» که امروز آخرین روز تصویربرداری‌اش را در ساختمان مجلس ملی پشت‌سر می‌گذارد، با اشاره به اینکه  «کتاب قانون» یکی از برنامه‌های درنظرگرفته‌شده برای انتخابات است، تأکید کرد: ارزش و اهمیت کتاب قانون در بازنمایی واقعی آنچه است که در مجلس اتفاق می‌افتد و نشان‌دهنده تلاش نمایندگان برای تصویب قوانین مؤثر در زندگی مردم است.

رئیس سازمان صداوسیما که در جریان ضبط مجموعه «کتاب قانون» به عنوان مهمان در لوکیشن صحن علنی حاضر شده بود و با دعوت رئیس مجلس در این برنامه، پشت تریبون قرار گرفت، توضیحاتی درباره ویژه‌برنامه‌های انتخاباتی صداوسیما داد و «کتاب قانون» را یکی از بهترین برنامه‌های سیما در موضوع انتخابات خواند.

جبلی تهیه و پخش مجموعه‌ای در مراکز استانی صداوسیما را نیز یادآور شد که خاطرات برگزارکنندگان انتخابات را در دوره‌های مختلف بعد از انقلاب، در قالب انجام مصاحبه‌هایی مستند کرده و اقدامی جالب‌توجه است.

وی ادامه داد: در کنار برنامه‌های تولیدی در معاونت‌های سیما، صدا، استان‌ها و سیاسی، صداوسیما امکان فوق‌العاده‌ای را در اختیار نامزدها قرار داده و در هر حوزه انتخابیه، دست به راه‌اندازی یک کانال تلویزیونی زده که طی هفت روز و به‌شکل 24 ساعته تبلیغات نامزدها را پخش خواهد کرد.

رئیس رسانه ملی در همین‌ باره تصریح کرد: به‌جد معتقدیم این روش از بهترین روش‌ها برای تحقق عدالت رسانه‌ای است.

وی ابراز امیدواری کرد که کانال‌های 200گانه در افزایش مشارکت مردم و تبیین جایگاه مجلس در ریل گذاری قوانین برای دستگاه‌های اجرایی مؤثر واقع شود و نامزدهای انتخابات و مردم از آن استقبال کنند.

رئیس سازمان صداوسیما در بخش دیگری از سخنانش بازی‌های خوب و باورپذیر بازیگران مجموعه «کتاب قانون» را که به‌جز دو تن از ایشان، مابقی از هنروران‌ بااستعدادند، تحسین کرد و گفت: «کتاب قانون» از تجربیات موفق ماست و قابلیت آن را داراست که به الگوی موفقی برای برنامه‌سازی تبدیل شود؛ کمااینکه مجموعه «آقای قاضی» نیز با اقبال بینندگان روبه‌رو شد و قابلیت الگوبرداری دارد.

امتیاز شما