امروز شنبه  ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
رئیس رسانه ملی با اشاره به نتایج یک نظرسنجی اعلام کرد:
رئیس رسانه ملی با اشاره به نتایج یک نظرسنجی اعلام کرد:

تمایل 78.9 درصدی مخاطبان رسانه ملی به تماشای سریال‌هایی در فضای روستا

مشاهده ۳۲۶
۱۴۰۲/۱۱/۰۷- ۲۱:۱۷
تعداد بازدید:326

رئیس رسانه ملی به نتایج نظرسنجی اخیر مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما پیرامون میزان تمایل مردم به تولید و تماشای مجموعه‌های نمایشی در فضای روستا اشاره کرد و گفت: 63 درصد مخاطبان رسانه ملی اعلام کرده‌اند که تاکنون شهر و استان خودشان را در مجموعه‌های تلویزیونی صداوسیما ندیده‌اند؛ 78.9 درصد این پاسخگویان نیز گفته‌اند علاقه‌مند به تماشای مجموعه‌های نمایشی هستند که در روستاها تولید شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پیمان جبلی در پنجمین نشست سراسری افق تحول که با حضور مدیران ستادی و مدیران کل استان‌ها برگزار شد با اشاره به نتایج نظرسنجی اخیر مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما از جامعه ایرانی پیرامون میزان تمایل به تولید و تماشای مجموعه‌های نمایشی در فضای روستا گفت: 63 درصد مخاطبان رسانه ملی که پاسخگوی این نظرسنجی در سطح ملی بوده‌اند اعلام کرده‌اند که تاکنون شهر و استان خودشان را در مجموعه‌های تلویزیونی صداوسیما ندیده‌اند.

وی افزود: همچنین 78.9 درصد پاسخگویان گفته‌اند  به تماشای مجموعه‌های نمایشی علاقه مند هستند که در روستاها تولید و قصه خارج از تهران و حتی شهرهای بزرگ روایت شود.

جبلی به این نکته اشاره کرد که اگر بخواهیم راهبردها و مسیر تحولی پیش روی سازمان را با فضای بی‌قواره‌ای که نقدهای غیرمنصفانه را روانه ما می‌کند تطبیق دهیم، هیچ‌گاه نباید به این 63 درصد توجه کنیم! زیرا نه کسی مدافع حقشان است و برایشان دل می‌سوزاند و نه کسی ما را در سرمقاله‌ها و کانال‌ها می‌نوازد که چرا به این 63 درصد توجه نکرده‌ایم.

رئیس رسانه ملی ادامه داد: در چنین فضایی اگر به این علاقه و رغبت مردم بی‌توجهی کنیم کسی از ما خرده نمی‌گیرد؛ اما بااین حال  اینطور هم نیست که چون این قشر مدافعی ندارند ما آنها را نادیده بگیریم.

امتیاز شما