امروز شنبه  ۲۵ فروردين ۱۴۰۳

پخش سریال "فازو نول" ، تولید سیمای خاوران از قاب شبکه دو

مشاهده ۱۵۶۷
۱۴۰۲/۱۱/۲۱- ۰۹:۲۰

سریال فاز و نول، تولید سیمای خاوران امروز از شبکه دو سیما به روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این سریال تلویزیونی ، با موضوع اجتماعی است که به مسئله ازدواج آسان و مشکلات ازدواج جوانان در قالب طنزمی‌پردازد.

 عوامل این سریال 7 قسمتی از هنرمندان بومی استان هستند که عبدالله اسماعیلی نویسنده و تهیه کننده و مرتضی معتمدی راد کارگردان فاز و نول است.

فاز و نول داستان زندگی محمد جوانی 30 ساله است که در خانواده ای ساده به همراه پدرش میرزا و مادرش عصمت و برادر کوچکش، علی زندگی می‌کند. شغل او برقکاریست و خیلی وقت است قصد ازدواج دارد؛ ولی تا کنون موفق به این امر نشده است و دلیل آن اشتباه او در انتخاب همسر است. چون بیشتر به خواستگاری دخترهایی می رود که یا از لحاظ علمی سطحشان از او بالاتر است یا از لحاظ مالی.
پسرخاله محمد، بهروز که معمولا در کارهای برقکاری محمد بعنوان کمک دست او حضور دارد، اما فعالیت دیگرش در شبکه‌های مجازی بوده و یک بلاگر در اینستاگرام و یوتیوب است و از این راه محصولات تقلبی به مردم می فروشد. او با مادرش توران زندگی می‌کند و پدرش فوت کرده است و تا کنون در تمام خواستگاری‌های محمد به همراه مادرش حضور داشته و در بهم خوردن بعضی از خواستگاری‌ها بی تقصیر نبوده است و ادامه ماجرا ........

این سریال از امروز ساعت 12:30 دقیقه از شبکه دو پخش می‌شود.

 

امتیاز شما